Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oltassak vagy ne? Amelyikre...

Oltassak vagy ne? Amelyikre több válasz lesz igen-nem azt csinálom mert nem tudok dönteni és idegileg kikészültem elegem van.29 hetes km. /Holnap reggelig/

Figyelt kérdés
NAGYON KÖSZÖNÖM A VÁKASZOKAT ELŐRE IS LÉCCIKE NEKTEK SEGITSETEK DÖNTENI!!!
2009. dec. 3. 17:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

pont ugyanezt kérdeztem pár sorral alattad. Még várom a válaszokat.

25 hetes kismami

2009. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
IGEN
2009. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Ne másra bízd! Én oltattam de nem mondom hogy Te is tedd azt.
2009. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%

GRATULÁLOK!... 8-P


Aki ennyire korlátolt, hogy a védőoltás beadását népszavazással dönti el, annak akkora lehet az IQ-ja, mint a cipőmérete...


Akinek nem elég a sok lélegeztetőgépen életéért küzdő kismama, és nem elég a sok neves szakember figyelmeztetése, arról már nem is tudok mit mondani!


Tudjátok mit???...


Azt csináltok, amit akartok, igaza volt Darwinnak : aki hülye, az haljon meg!... (Milyen nyugis világ lesz itt 2 év múlva, alig várom.)

2009. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Teljesen megértelek, mivel én sem tudtam dönteni. Én 27 hetes vagyok, és a nőgyógyászom azt mondta, hogy ne oltassak. Mindig hallgatok Rá, de most bennem van az a kicsi, "mi van ha...?" Én is feltettem már hasonló kérdést, meg is kaptam rá a választ. Bár, még mindig vacillálok, hiszen ez egy komoly döntés. Jobban hajlok az igen felé,mint a nem felé.A kisfiunk be van oltva,a férjem még nincs,de be lesz.


Egyébként nem tudom miért kell mindenkit leugatni.Nem értem a válaszolókat. Csak ilyen durván lehet elmondani a véleményeteket? Miért nem értitek meg azt, hogy más nehezebben dönt. Persze nem hiszem hogy népszavazást kell indítani egy ilyen kérdésben, ez igaz. De légyszíves. Ennek a szerencsétlennek (én is az vagyok ebben a kérdésben) ne ilyen durván tálald a válaszodat.


Remélem helyes döntés hozol.

2009. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó!!Te egy marha vagy....
2009. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi az elötted levő..
2009. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Nekem a nőgyógyi azt mondta, mindenképpen oltassak. Hát megtettem, pont ma 2 hete. 28 hetes km.
2009. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem.Én 13 hetes kismama vagyok, és holnap fogom beoltatni magam
2009. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem oltass, ha ez megnyugtat. Engem megnyugtatott, én tegnap kaptam meg( az oltást!) és 35 hetes km vagyok.

Én is tiszta ideg voltam emiatt és szinte percenként változott a véleményem. Mert miért higyjek az egyik nagyokosnak és miért ne higyjek a másiknak? Nem lehet tudni ki mond igazat, sőt, ők maguk se tudják. Viszont azt eddig sem gondoltam, hogy az oltás ártana, csaképpen azt nem tudtam eldönteni, hogy szükséges( mert tényleg komoly járvány lesz) vagy felesleges( mert pánikkeltés van). Aztán úgy döntöttem, hogy inkább feleslegesen oltassak, minthogy állandóan ezen idegeskedjek.

2009. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!