Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oltassak vagy ne? Amelyikre...

Oltassak vagy ne? Amelyikre több válasz lesz igen-nem azt csinálom mert nem tudok dönteni és idegileg kikészültem elegem van.29 hetes km. /Holnap reggelig/

Figyelt kérdés
NAGYON KÖSZÖNÖM A VÁKASZOKAT ELŐRE IS LÉCCIKE NEKTEK SEGITSETEK DÖNTENI!!!
2009. dec. 3. 17:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Oltass!!
2009. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem először nem ajánlotta anőgyógyász. Változott a koncepció, holnap oltatok.

Van már gyermekem, ha elkapom a vírust, veszélyeztetem mind a magam, mind a magzatom életét.

Nincs kedvem a lélegeztető gép másik oldalán lenni.

2009. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Oltass!Én múlt héten hétfőn kaptam meg. Nekem az elég érv volt, hogy a januárban születendő babánk csak így kap védettséget+nem szeretnék sem bezárkózni, sem lélegeztetőre kerülni.33 hetes kismami
2009. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ma oltattam.30 hetes km
2009. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Eddig én is elleneztem, de a nődoki meggyőzött holnap oltatok. Egyébként eleinte ő sem pártolta, de azt mondta, hogy veszélyesebb mint gondolnánk és sajna nagyon rosszul kezelték eddig ezt a dolgot azért ennyire tanácstalanok az emberek. Én a két rossz közül a kisebbiket választom. Ha elkapom talán túl sem éljük oltással van esély. És hát mi a garancia arra hogy nem kapod el?!?!
2009. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
És tuti, hogy a magzatot nem károsítja? Erre nézve meg nincsenek még bizonyítékok. Én is teljesen ki vagyok ezen borulva, hogy nem tudom mit csináljak. Megértem a kérdésed.
2009. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

TE döntsél,ne halgass szomszédokra,védőnőkre,orvosokra,barátokra!

Neked kell átgondolnod,hogy a betegségtől,vagy az oltástól félsz jobban!!!

2009. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
holnap oltatom be magam, vasárnapra vagyok kiírva... remélem sikerül jól döntened, de azt nem tudom neked megmondani, hogy melyik a jó döntés
2009. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%
Rettegsz és idegileg ki vagy?Rettegsz az oltástól de attól nem eléggé,hogy a szervezetedben lesz ha elkapod?Akkor az a vírus ott bent csak úgy el lesz?Nem értem ,hogy számotokra ilyen nehéz a döntés mert csak az oltás a "mumus" és meg sem fordul a fejetekben ha nem oltattok félhettek,hogy a szervezetetekben levő(nem elhalt vírus)okoz e magzati rendellenességet és még ott lesznek a szövődmények!!Mondjátok,hogy nincs tesztelve és magzati károsodás lesz évek múlva az oltástól de szerintem a betegség sincs tesztelve ,hogy mi lesz utána miután kikezelték mert az ugye addig okozhat ott gondot a magzatnak ,ha az oltásban okoz!Persze ettől senki nem fél még azok után sem ,hogy emberek bele halnak a szövődménybe.Szerintem mi nem tudunk segíteni és szerintem senki nem tud mert ha az eddigiek nem győztek meg már nem is fognak .Már ne haragudj de az otthoni tehetetlen totyogással nem segítesz a magzatodnak és magadnak!Legyél már felnőtt és döntsél ez nem játék!
2009. dec. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok, most megyek oltatni. 4 nőgyógyászt, 5 fül-orr-gégészt, 2 genetikust, 2 gyerekorvost kérdeztem meg, mindenki egyértelműen az oltás mellett volt. Ja van két kicsi gyerekem, ők már 3 hete megkapták. A 14 hetes km. barátnőm is. És a családban mindenki!
2009. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!