Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júliusi babája kinek lesz?...

Júliusi babája kinek lesz? Hogy érzitek magatokat? Kitudja már a baba nemét?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 17:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát én július 10 re vagyok kiírva, hát nekem idáig borzasztó volt rettenetes émelygés, szag undor, az arcom, hátam mellkasom tiszta pattanás lett. Már 6kg ott híztam mert nagyon kívánós voltam az elején csoki narancs üdítő,sütik. Mára már megszűnt minden szinte, csak a pattanások maradtak, és ez egyre rosszabb :( Mindig szép volt a bőröm soha egy pattanás sem volt a 3 fiúval a legszebb voltam a terhesség idején. Most meg az ellenkezője :(A nemét még nem tudjuk de lányra tippelünk. Boldog babavárást :)
2014. jan. 26. 14:35
 12/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én juli 9-re vagyok ki írva.Elég jól vagyunk,de hamar fáradok.Viszont a pici,kis izgága.Ha be indul,le se lehetne lőni :) Úgy néz ki,hogy kisfiú lesz. :)
2014. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
kedves utolsó? te már érzed hogy mozog? :)
2014. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nekunk masodik lesz, mar egy kislanyom van. Vele sokkal jobban viseltem az elejet, talan ezert inkabb fiura tippelek. Ma mar viszont egyertelmuen ereztem mozogni ot. 3-dik voltam
2014. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kedves 13-as válaszoló!Igen,már érzem 14+1 hetesen éreztem elöszőr,de mára már olyan kis erős,mintha legalább a 20-22.héten járnánk.Tegnap szinte meg se akart állni,és már ma is jelezte,hogy-anya,meg vagyok.Van már egy közel 2,5 éves lányom és volt már 2 vetélésem.Talán ennek is köze van ahoz,hogy ilyen korán érezhettem.De csodás érzés,az már biztos!
2014. jan. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13 vagyok. nekem is volt egy vetélésem. de nekem első baba.alig várom én is hogy érezzem:)
2014. jan. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Július 1-jére várjuk a ficánkánkat! Sajnos még nem tudjuk, hogy milyen nemű de nekünk mind1 csak egészséges legyen!

Szerencsésnek mondható, hogy nem voltak rosszullétek se hányinger se hányás. Esetleg még a mai napig is a hangulatom változik de az nagyon :) Mikor milyen :)

Édességet nem kívánom egyáltalán, inkább lecsó de az dögivel!

Jó babavásárt kívánok mindenkinek sok sok egészséggel!

2014. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én is érzem úgy finoman és keveset mozog, nem olyan fürge mint a fiúk voltak ö ilyen kis lusti még eddig :) Az uhon 1 héttel idősebb a baba a nagysága miatt, én így ma vagyok 17 hetes :)
2014. jan. 27. 13:50
 19/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Júl. 16-ra vagyok kiírva, második babót várjuk. Most vagyok 15+5. A kisfiunk 19 hónapos. A 12. és a 13. héten is voltam UH-on (mivel a lepény a méhnyakat fedte teljesen), mindkétszer kislányt mondtak. Kíváncsi leszek, a 18. héten is maradunk-e a kislánynál :) 14 hetesen kezdtem érezni a mozgását. A gyomrom nagyon sokszor ég és az ízek se olyanok, a kisfiammal nem volt ilyen gondom, a fáradtság már múlik szerencsére.
2014. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!