Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez most milyen...

Szerintetek ez most milyen teszt? Negatív vagy halvány pozitív?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. jan. 27. 14:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes, mikor kéne amúgy megjönnie? Kíváncsi vagyok mi lesz, ha már tudod, akkor megírod?
2014. jan. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
Húha, nagyon kíváncsian várom, hogy mi lesz vége... :)
2014. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
A mai tesztről nem tudsz vletlen képet feltenni?
2014. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
Valóban érdekes. Tejed nem folyik véletlen? Hormongondra gondolok amit ciszta v mioma is okozhat és azok nagyon ritkán okoznak ilyen halvány pozinak tűnő tesztet. Elkéne jutnod egy orvoshoz. Gyerekekkel nehéz.Dőlegha nincs nagyi vagy ovi bölcsi .... azért majd ird meg ha van változás.
2014. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:

A másfajta teszt az is olyan érzékeny (és olyan jófajta) volt mint az első? X-epilnek tűnik.

Nekem az x-epil mutatta mindig az igazat, pl a gabriel reggeliből semmit, az x-epil délután rendesen mutatta - nem erős, de látható - pozitívat.

2014. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam vmi daganatra, de 2 hónapja UH-zott nőgyógyász, akkor még tutira nem volt semmi ilyenem. Hormongond lehet. MAjd próbálok képet rakni, csak most a kölkökkel kell foglalkoznom. Köszi mindenkinek a hozzászólást!
2014. jan. 29. 12:04
 37/72 anonim ***** válasza:

ne egyből daganatra gondolj te!

a ciszta 1hét alatt simán kialakul

2014. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 A kérdező kommentje:

Ezen annyira nem látszik, a fényviszonyok miatt, de az a sáv megint eléggé rózsaszín volt.

[link]

Viszont most csináltam egy 10-es érzékenységűt, ami tök negatív...szóval mégiscsak teszthiba lesz ez. A tüneteket meg fogjuk a családban zajló betegségre. Bár a mellszúrás-viszketést valahogy nehezen emelem bele :)

2014. jan. 29. 13:45
 39/72 anonim ***** válasza:
nekem ez halvány pozitívnak tűnik..
2014. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 A kérdező kommentje:
Igen,élőben még jobban,de akkor a többi miért nem? Valamint nagyon széles a csík. Lehet, attól folyt szét,h a villanyradiátora tettem?
2014. jan. 29. 13:58
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!