Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez most milyen...

Szerintetek ez most milyen teszt? Negatív vagy halvány pozitív?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. jan. 27. 14:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:

Irány az orvos, nehogy méhenkívüli legyen, nagyon annak tűnik:(

Én a helyedben bemennék most az ügyeletre, mond el az előzményeket, kérje egy uh-t legalább.

Minden jót!

2014. febr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 A kérdező kommentje:

Kisvárosban lakom, a megyeszékhely kórházából kb. elhajtanának ilyennel, főleg,h hétvégén a főnök sincs,aki amúgy műtött egy éve.

Néztem cb tesztet,de az egyetlen helyen, ahol kapni lehet, 3000Ft,nem volt szívem ennyit kiadni, inkább hozzácsapok 2000-et és a doki teljesen átvizsgál.

Amúgy lehetséges, h peteérést jelzett a teszt és ettől vannak tünetek? Hallottatok már ilyenről?

2014. febr. 1. 13:31
 63/72 anonim ***** válasza:

Peteérést sajnos nem jelez a terhességi teszt, azt csak az LH teszt mutatja ki, a terhességi teszt a HcG-re érzékeny, ami terhesség esetén van csak a szervezetben (illetve ritkán előfordul, hogy valamilyen hormonzavarnál is jelezhet pozitívat, de azt sajnos nem tudom, hogy pontosan milyen zavar esetén)

Várjuk a további fejleményeket!

2014. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:

Nézd csak! Ez jutott még eszembe, ami a tünetekre is jó lehet, és a hasszurkálást is magyarázhatja, de elég ritka: hcg termelő ciszta.

Itt egy cikk: [link]

Vélemény???

2014. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
bocsi, jobban megnézve lehet, hogy a cikk amit belinkeltem éppen béna, 8-P de ilyen ciszta létezik, a teszt papírjaira is rá szokott lenni írva.
2014. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, valószínű vmi hormongond vagy ilyen ciszta lesz. vagy csak benyeltem vmi vírust, aminek ilyen tünetei lehetnek és kifogtam egy széria hibás tesztet. Biztos azért volt akciós :) AZért jövő héten elmegyek dokihoz mindenképp.
2014. febr. 1. 18:21
 67/72 anonim ***** válasza:

Remélem a legjobbakat. Majd ha van kedved megírhatod mit mondott a doki.

K.

2014. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy.Csütörtökön megyek. Amúgy a tünetek csitultak, már csak időnként van hányingerem, viszont a melleim kimondottan fájnak, meg egy nagyon minimál barnás folyás is tárult. Szerintem ez vmi hormongond lesz...
2014. febr. 2. 19:13
 69/72 anonim ***** válasza:
Na mi újság van kedves kérdező? Hogy vagy? Sikerült elmenned orvoshoz? Remélem minden ok...
2014. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést! Sajnos az élet ismét közbeszólt, nem jutottam el dokihoz, de tutira nem vagyok terhes. Csináltam még tesztet,teljesen negatív...a tünetek is csökkentek, inkább már csak gyomorégés van időnként, az meg inkább gyomorbaj. Egy ideig még nyilalgatott a hasam alja, de már az is elmúlt.

Amúgy meg most több ilyen tesztbe futottam itt bele, mint az enyémek voltak, szerintem ez egy hibás széria volt, pont kifogtam hármat :)

Azért ha esetleg valami mégis kiderülne idővel, megírom.

2014. febr. 6. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!