Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez most milyen...

Szerintetek ez most milyen teszt? Negatív vagy halvány pozitív?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. jan. 27. 14:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:
Mai hírmorzsa: már a vaterás teszt is halvány pozitív, a tünetek erősödnek...Őszintén szólva meglepődnék, ha a holnap reggeli x-eplies nem lenne határozottam pozitív...Azért ez az egész még mindig egy nagy rejtély számomra, kíváncsi vagyok, a doki mit hoz ki belőle :)
2014. jan. 31. 12:45
 52/72 anonim ***** válasza:

Egyébként én azt hallottam (ne kövezzetek meg ha nem igaz) hogy a vaterás teszt nem megbízható, és "nem erősödik". Vagyis nem változtatja olyan szépen a színét. Értitek?!

Én x-epil használtam mindig, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. Ne haragudj csak párszol szóltam hozzá, nemtudom mondtad-e, hogy mikor lehetett a fogantatás, de megkérdezhetem? Az utolsó tesztről tennél fel képet?

Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz! 8-)

2014. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 A kérdező kommentje:

Ez egy nagyon jó kérdés, fogalmam sincs :D MIvel kb. 2 hete rendesen menstruáltam, de már előtte is gyanús voltam magamnak. Szóval passz...Ezt már csak a doki fogja tudni kibogozni, de nagyon félek a méhen kívülitől...

Amúgy az elsőnél xepil, a másodiknál vaterás mutatta a babát, de az is erősödött nekem, lehet, azóta más fajtákat is hoznak Kínából.

2014. jan. 31. 13:16
 54/72 anonim ***** válasza:
Vaterás tesztről tudnál képet felrakni?
2014. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 A kérdező kommentje:
Inkább a holnapi xepilesről,mindjárt jön haza apuka, nem akarok lebukni :D
2014. jan. 31. 13:53
 56/72 anonim ***** válasza:

Hát mostmár megöl a kivancsiság. Remélem ha baba akkor jo helyen van. Holnapot várom.

K.

2014. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 A kérdező kommentje:
Gondolhatod,engem is. Férj ma rákérdezett,nem lehet, h terhes vagyok? Nehéz volt teljes meggyőződéssel mondani, h nem hiszem :)
2014. jan. 31. 16:40
 58/72 anonim ***** válasza:

Továbbra is hűűha :) :)

Amúgy én elsőnek vaterás teszttel teszteltem és már a 10. DPO-n bár halvány, de jól látható pozi lett, szóval nekem nagyon bevált, ami pozi, az bizony pozi... :) :) :)

Amúgy hogy érzed, ha tényleg babó, teljes az örömöd (csak mert gondolom nem akartál már több gyermeket, ha az elköttetést választottad)?

2014. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva még nem tudom. Nem terveztem többet és a terhességeim sem voltak problémamentesek, az elsőnél konkrétan majdnem ottmaradtam. Meg két gyerekre vagyunk berendezkedve, így kényelmes minden. Egy gyerekszobánk van és egy 4 személyes autónk...Meg egy rakás tervünk tavaszra-nyárra, most, hogy a kicsi is már nagyobb. Végre könnyebb lenne minden. Hát ezt most nagyon felborítaná egy gyerek.
2014. jan. 31. 19:10
 60/72 A kérdező kommentje:
Nos, a mai xepil negatív...a vaterás is csak szellemcsíkos..szóval ennyi...de orvoshoz el kell mennem, mert tényleg nem vagyok jól. Nem tudom, mi okoz terhestüneteke a terhességen kívül. Erős hányinger, a melleim leszakadnak, teljesen száraz a szám, szúrkál a hasam alja, fáj a fejem. Passz.
2014. febr. 1. 09:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!