Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek is előfordul, hogy a...

Veletek is előfordul, hogy a párotok semmilyen közeledése nem esik jól?

Figyelt kérdés
Kezd aggasztani a helyzet, 18 hetes múltam, a párom csak hétvégente jár haza. Várom, szeretem, sokszor mégsem esik jól, ha hozzám ér, megcsókol, a szex pedig egyáltalán :( Szerencsére nem csinál belőle ügyet, de engem már zavar. Más is van így?
2014. jan. 28. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Pedig ez még korai...

De ez biztosan a hormonok miatt van.

Szerintem azért néha "kedveskedhetsz" a párodnak, ne hanyagold el őt teljesen!

2014. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Természetes. Terhes vagy, egy csomó hormonváltozáson mész keresztül, minden emberre, minden terhességre máshogy hatnak ezek a hormonok. Nagyon jól kezeli a párod a dolgot. Hasonló helyzet volt nálunk is, és az én párom is türelmes volt szerencsére. Nálam egész végig megmaradt, sőt, szülés után is még jó darabig. Kitartó volt a párom:D
2014. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok én is. Úgy sajnálom szegényt ilyenkor.


24 hkm

2014. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez hormonális és normális, ne aggódj :)

Én erőt szoktam venni magamon és megadom neki, amit megérdemel. Mert attól, hogy momentán nem kívánom, még szeretem :)

2014. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva vagyok. Kívánom a párom jolesik a közeledése de maga szex nem. Álltalába visszakozok ami nagyon zavaro egyszerüen nem tudom mért nem birom abba kell hagyjuk féluton mert nem jo. Nem fák vagy ilyesmi.nem értem. Orgazmusrol meg ne is beszéljünk.Már legalábn egy honapja nem volt olyan akcionk ami nekem annyira jol esett volna. Persze én is probálok erőt venni magamon. De ez az érzés kb 20 hét ota van mikor is orgazmus hatására ugy ráfeszült a pocom a babára hogy az már fájt. Ezért irtam le. Szerintem a félelem hogy nem tesz neki jót nem? Érzed már mozogni? Nekem az is zavaro mikor közbe megmozdul... lehet emiatt.

33hkm

2014. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, mióta kiderült, hogy baba lesz kb 2-szer voltunk együtt, bár már előtte se volt kedve (kb beágyazódástól) és hétvégén már 12 hetes leszek. Nagyon türelmes és megért imádom őt ezért is
2014. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is pont úgy vagyok vele mint az utolsó előtti, nekem is befeszül olyankor a pocim, és féltem a babát.

azt mondják a lányoknál van ilyen, a fiús terhességnél meg nagyon is jól működik minden. (17 hetes kismama)

2014. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom már, mit gondoljak. Voltam már terhes, de a fiammal ilyen nem volt, sőt ott inkább nem akartam megmaradni egyedül, nehezen viseltem azt is, amíg a párom napközben dolgozott. Most is igénylem a közelségét, társaságát, csak a testi vonzalmak nincsenek meg, de remélem hamar visszatérnek.
2014. jan. 29. 13:19
 9/9 anonim ***** válasza:

5ös vagyok,valoban kislányt várunk!

barátnőmnek kisfia van ő azt mondta mikor meséltem ezt neki hogy ők szülés előtt 1héttel is szexeltek és ő nagyon kívános volt e téren. És nem keményedett közbe.

2014. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!