Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis mamik, hogyan szoktatok...

Kis mamik, hogyan szoktatok le a dohányzásról? Mit tettetek, hogy ne hiányozzon annyira?

Figyelt kérdés
Sajnos erős dohányos vagyok! 2 hete teszteltem pozitívat :) Akkor, ez van de még rá rá gyújtottam, 5-6 szálra is naponta, nem kevés ez sem tudom bár, legalább már nem egy doboz ment el, mint addig... Most ott tartok, hogy az 5.ik vagy is már ma van a 6. napja nem szívtam el egy szálat sem! De valami borzasztó, hogy meggyötör a hiánya :( Rettenetesen érzem magam, csak szenvedek, holott ezekben a pillanatokban nem épp így kellene eltelni a napjaimnak. Reggel, napközbe, éjszaka vagy akár álmomba is, csak a cigire gondolok. Olvasom ezer helyen, pozi teszt után mindjárt letették a cigit. De nem kívántátok, vagy hogy próbáltátok elterelni a gondolataitokat? Nem fogok rágyújtani ez természetes, de veszett nehéz, totál szétestem már :(

2014. jan. 30. 12:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat :) Rettenetesen örülök, h hasznos tanácsokat kaptam, be fogom vetni őket, vagy is amit csak tudok :)

15 évig dohányoztam, jó párszor neki álltam h, na most le teszem, meg most és most, nem sikerült o.O Bevetettem anno, a rágót, tapaszt, cukorkát, már többet költöttem arra h, leszokjak, mint amennyi cigit elszívtam, de nem segített semmi vagy is nem ment letenni. Bár a babára se számítottunk még, szóval, nem lehet nem is nagyon igyekeztem, vagy igen, csak aztán a sok sikertelenség után, alább hagyott a lelkesedés. Most tényleg próbálom megállni, nem is gyújtok rá!!!! Csak ezt a feszültséget nehéz elviselni, tiszta ideg vagyok, vagy is nem ideges csak, ugye minden gondolatom a cigi körül forog ami felidegesít, pedig már jó pár nap telt el, nem csak 1-2 :( Remélem idővel jobb lesz, meg majdcsak elkap az az érzés, h büszke vagyok magamra, hogy sikerült leszokni. Sajnos rágcsálni valamit vagy rágózni nem tudok, még a víz se nagyon marad meg bennem, nem még az étel, elkapott ez a hányós időszak rendesen. És sajnos, mint írták, hogy nem kívánják a cigit, én még így is sokat gondolok rá :( Nem tartozom azok "szerencsések" közé akiknek semmi gondot nem okozott az elhagyása.Nem könnyű!!! :( Egyszer túl leszek ezen a sz@r cigi utáni vágyon, remélem vissza már nem szokok, pláne h, már tudom milyen kínszenvedés letenni :/

2014. jan. 30. 14:18
 12/14 anonim ***** válasza:

Én elkezdtem horgolni. illetve számitogépen játszani. Elszaladt az idő cigi nélkül. Sokat aludtam ami jol is jött mert a fő tünetem az aluszékonyság volt. Mivel itthon voltam veszélyeztetett terheseen hematoma miatt igy rengeteg időm volt. Persze a hematoma gondolata meg a vérzések látványa elriasztott. 7. héttől probaltam leszokni. 12.héten már eltüntek a hematomák és panaszmentes lettem.

Sajnos azota is volt hogy rágyujtottam heti egy két szál aztán lelkiismeret furdalás. Most már elég rég egy szálat se. miota érzem mozogni rendszeresen. Addig olyan volt mintha nem is lennék várandos mert tünetem nem volt,nem éreztem mozogni illetve nem nőtt hasam. Igy nagyon nehéz volt. Jól jöty volna valami szagundor vagy hányás. De valoban nem birom kiverni a fejemből. már nem vészes csak ne gyujtsanak rá a közelemben. Ennyi idő után már akkor is kibirjuk! Aztán remélem a sovárgás megszűnik.

2014. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja 34hetes vagyok!
2014. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, minden nap kicsit jobb lesz! Kevésbé fog hiányozni.

Azt meg, hogy hagyd égni a kezedben, és nézd a füstöt, de ne szívj bele, tényleg nyugodt szívvel ajánlom - nekem segített, és jobb mintha elszívnád!!!

Kitartás!!!! 8-)

Még egy hét, és jó lesz! (Ja! Kóstold meg a gyömbérteát/italt, jó hányinger ellen. Tudom mit beszélek, a vajas pirítós sem ment le előtte!)

2014. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!