Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márciusra kiírt kismamik hogy...

Márciusra kiírt kismamik hogy vagytok? Mikor kezditek el kimosni a babaruhákat? Kórházi csomaggal hogy álltok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 09:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én március 6-ra vagyok kiírva, nagyjából már minden megvan (melltartóbetét hiányzik), a táskába is be vagyok pakolva. Kiságy összeszerelve, ruhák mosva ( teafaolaj+ ecet), vasalva! Tegnap voltam az első NST-n, még van cirka 4hetem, már nagyon várjuk a férjemmel együtt a babó érkezését!Mindenkinek jó egészséget, könnyű terhességet és szülést kívánok!!
2014. febr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11-es vagyok a múlt héten éreztem először a jósló fájásokat!
2014. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
kitartast mindenkinek! konnyu szulest es majd jo babazast! :)
2014. febr. 4. 12:01
 14/18 anonim ***** válasza:
Március 18-ra vagyok kiírva. Kiságy összerakva, ruhák kimosva, de vasalva még nem. Babakocsi is kész. A szoba rendben van, nem rég volt festve amúgy is, azzal most nem kellett foglalkoznunk. Nekem kell még 1-2 dolog a kórházba, Hannának már majdnem minden megvan a peluson és a pelenkázó lapon kívül.
2014. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Március 8-ra vagyok kiírva. Én már kb 25. héten kimostam,aztán pár hétre rá anyuval kivasaltuk eltettük a ruhákat,plédeket mindent.Meg is van már a kislányunknak minden,a gyógyszertárba kiváltottuk recept nélkül amit odaadtak,1 csomag pelus is van,ágyneműje kimosva,visszatéve a táskájába,azt majd apa teszi az ágyba amíg mi kórházba leszünk. 2 héttel elöbb be kell feküdnöm,mert cukros lettem,így a már bepakolt kórházi csomagom nem lesz jó,át kell variálnom,mert nem számítottam befekvésre,de addig még marad minden a táskákba,hátha elöbb jön a baba. 12-én megyek az első NST-re. Jó készülődést mindenkinek:)
2014. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 5-ös vagyok. Nekem jóslóim kb. egy hete vannak, nálam is enyhe mensis görcsök vannak, mint a másik válaszolónál, és szokott keményedni estére a hasam, a köldököm feletti rész, de az néha brutális. Nem is tudom leírni milyen érzés. Kb., mintha a kislányunk akarná a hasamon keresztül törni az utat magának :-D

Nekem már jövő héten kell mennem az első nst-re, már nagyon várom. Olyan hihetetlen, hogy röpke 6 hét és itt lesz velünk a babánk. Viszont ez az idő már nagyon lassan akar telni, de majd csak eltelik. Hol fogtok szülni? Első, második baba? Féltek a szüléstől?

2014. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Margit kórházban. Első baba. picit félek, de inkàbb már túl szeretnék lenni rajta.
2014. febr. 4. 22:32
 18/18 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegen,vagy Nagykanizsán fogok szülni. Ha be tudok feküdni akkor Egerszeg,ha elöbb jön a bébi akkor a legközelebbi kórházban Kanizsán. 15-ös voltam
2014. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!