Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamák hogy vagytok?

36 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Minden érdekel: alvás, szex, hízás, csíkok, babakelengye...

2014. febr. 5. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Ma töltöm a 36 hetet.

Alvás : pont 2 óránként ébredek pisilni,de minden fordulásra felébredek.nagyon nagy hasam

Szex : kedvem semmi hozzá,gondolom a hormonok teszik hogy egyáltalán nem kívánom. A férjem megértő,megpróbálom más módon elkerülni hogy nélkülöznie kelljen. Nekembis hiányzik már,de egyszerűen nem vagyok rá képes

Hízás : túlsúllyal kezdtem a terhességet,11 kilot hiztam

Csíkok : nekem az előző terhességem alatt nagyon megrepedt a hasam,most azok nyúlnak :(

Kelengye : minden el van készítve,a korházi csomag is. Egyedül a mellszivót,cumit... kell még fertőtlenítenem,de azt szeretném a végére hagyni.

Kezdek rettegni a nagy naptól,programozott császárom lesz február 25.-én.

Remélem így gondoltad a választ :) szép napot

2014. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én még csak 35 hetes 4 napos vagyok ( csak :) ) ,hihetetlen,hogy mindjárt meglesz a baba,pedig még csak most teszteltem pozitívat :D Hát az alvás nehézkes,mert két nagyobb lepedőt tettem az ágy közepére barikádnak,hogy a férjem éjjel véletlenül ne rúgja meg a hasam,így olyan mintha hárman feküdnénk az ágyban,kevesebb a helyem,nagyobb a hasam,mindig forgolódnom kell és én is minden fordulásnál felébredek,éjjel kb 2x ki kell mennem pisilni,szóval nehéz. Szexel úgy állunk,hogy mivel az elején problémás volt a terhesség,így amióta terhes vagyok azt sem tudom mi az a szex pedig bírnám :) a férjem félti a babát:) Én az elején hányós voltam,így csak a 17. héttől kezdtem hízni,de akkor kevesebb mint két hónap alatt felszedtem 9 kilót, (vékonyan kezdtem a terhességet,így most pont jó vagyok azt mondják) ..25. héten kiderült,hogy cukros lettem,azonnal diéta,aztán azóta már csak 2-3 kilót sikerült hízni. A csíkjaim 2 hete kezdtek kijönni,köldök alatt van pár világos fénylő csíkocska,de még van vissza kb 4 hét,felkészültem a többire.. :( Babának már mindene megvan,kimosva,kivasalva,elpakolva,kórházi csomag is készen van,már csak egy hasleszorítót és két szopis melltartót kell beszereznem. Te hogy állsz kedves kérdező?
2014. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
SZIA!ÉN ma vagyok 36+3.Egész jól alszom mostanában.1-szer kelek fel pisilni éjjel.Nekem inkább azzal van bajom,hogy csak bal oldalon tudok aludni.Mire felkelek el vagyok zsibbadva.Szex??!Az mi??Az elejétől veszélyeztetett vagyok.Nem is kívánom igy a párom sem erőlteti.Persze nem hanyagolom el őt :-) Hízás,hát az kényes téma :-) nagyon vizesedtem,plusz kicsit fel is ment a vérnyomásom igy diétára fogott a doki.3 hete nem híztam semmit.Amúgy +24 kiló van rajtam.Elkezdett csíkosodni a pocakom.kb 3 hete.Minden kimosva.kivasalva.fertötlenitve.Csomag bepakolva.NAgyon várom már a kisfiunkat.BOLDOG BABAVÁRÁST!
2014. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!én 10kg-nál tartok, éjszaka elég gyakran fel kell kelnem pisilni. A szex úgy a 30.héttől már nincs :(( másnapra nagyon bekeményedtem, úgyhogy inkább nem erőltetjük a dolgot. A férjem nekem is nagyon megértő!!:))))

A babaruhák mosva (teafaolaj+ ecet), vasalva, elpakolva, kórházi táska úgy kb 95%-ban elkészítve!

Már nagyon várjuk mi is a kisfiúnk érkezését!!!Úgy néz ki nagy baba lesz, majd meglátjuk!

Csíkom egyelőre nincs remélem nem is lesz ( kenem a hasam a kezdetektől babaolajjal)!Mindenkinek nagyon jó további babavárást, könnyű szülést, és jó egészséget kívánok!

Még jöhetnek válaszok!

2014. febr. 5. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is pont ma vagyok 36 hetes!Elég nagy már a pocak,mindenbe beleakadok,meg neki is megyek mindennek.

Sajnos már csíkok is megjelentek a köldököm körül,pedig az első babával nem volt,hát ez van,pedig én is kenem/kentem, minden este.

Szex néha ritkán van.....de inkább már nincs.

12 kg-ot már híztam...remélem sokkal több már nem jön fel.

Aludni egész jól tudok, csak 1x kell kimennem pisilni.

Kórházi csomagot még csak elkezdtem bepakolni,úgyhogy jobb lesz ha belehúzok!

De már minden meg van a babának is,csak el kell tenni a bőröndbe....szóval nekem még van mit készülődni!:-)

2014. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 36+4, már a kórházban, cuccal, mindennel, mert meszes a lepény és megfigyelnek.

Elvileg március 2-re voltam kiírva, de az orvosom szerint lehet, hogy jövő hét lesz belőle, és nagy valószínűséggel császár.

Összesen 5 kilót híztam, de túlsúllyal kezdtem. Csíkom 3 pici van alul, de kentem is végig.

Kicsit izgulok, de remélem, minden rendben lesz és elég nagy lesz a babám, meg a tüdeje is rendben lesz.

2014. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

36+2 hetes vagyok, a pocakom igen méretes,

alvás - elaludni nehezebb, de aztán egész tűrhető. 1x járok pisilni

szex - heti egyszer

hízás - +10 kg

csíkok - azok nincsenek, ilyen a búrtípusom.

babakelengye - a ruhácskák félig vannak megkészítve, a kórházi csomag kb. 80 százalékban.

már számolom a napokat, gyakran ég a gyomrom, fáradékony vagyok.

2014. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!