Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A wc-n való erőlködéstől is...

A wc-n való erőlködéstől is nyílhat a méhszáj?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok,és néha nem tudom visszatartani az erőlködést...ilyenkor a méhszájam is tágulhat?Vagy semmi köze ehhez a dologhoz?

Ja,és melyik méhszáj?Több is van?Nem értem,bocsi!!!:)


2009. dec. 11. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a terhességeddel amúgy minden rendben van, akkor nem nyílhat meg ettől, főleg nem ilyen korán. Egyébként nem régiben volt itt egy "vitafórum" ezzel kapcsolatban, ha megtalálom, belinkelem Neked.
2009. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj, én is mindig ettől féltem, de azt hittem csak én vagyok ilyen :) De szerintem azért, mégsem nyílhat meg ettől.
2009. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy éhed van, igaz? Annak pedig egy méhszája van... Ezen az egy méhszájon keresztül fog megszületni a baba.
2009. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyük sorban: Az erőlködéstől nem nyílik a méhszáj, de kétség kívül nem tesz jót. Itt az ideje székletlazítót használni (Tamarin lekvár, Glicerines kúp vagy Laevolac szirup)vagy valami nagyon jó természetes praktikát alkalmazni, hogy legyen rendszeres és és nem kínszenvedős székleted. Itt nagyon jó praktikákat olvasgathatsz a válaszok között. Próbálj ki egy párat.

A méhszáj: Tényleg egy van, de orvosi szempontból 3 részre osztották: Külső, középső, belső. Normál esetben 3000, de szerintem, ha nincs gond a terhességeddel, akkor ezen még kár filózni.

(3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi

2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi

1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi

3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj)


Minden jót és boldog babavárást!(-:

2009. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remek válasz, mindenki nevében köszönöm. :-)
2009. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,megint tanultam!
2009. dec. 11. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!