Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Wc-s erőlködéstől kinyílhat a...

Wc-s erőlködéstől kinyílhat a méhszáj?

Figyelt kérdés

Nagydolgom volt vmi miatt nagyon nehézen akart kijönni... de már úton volt.. (bocsi a részletesség miatt, de FONTOS)És már annyira erőlködtem h féltem baj lesz. Mikor végre sikerült és felálltam láttam h csupa véres a víz a wcben... mintha menstruálnék szinte... de aztán megnyugodtam az aranyerem miatt volt, a vérzés, csak hirtelen nagyon riasztó látvány volt.Természetesen megpórbálok rostdúsabban étkezni, de idáig azt gondolom, jól étkeztem.. nem tom miért volt ez most ilyen izzasztó..

24 hetes vagyok.


2010. febr. 21. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármi történhet jobb ha legközelebb nem erőlködsz.Én is végig szenvedtem a terhességet és nekem sem segített semmi de mindig sikerült wc-ni erölködés nélkül.Ki kell várni a megfelelő pillanatot sajnos.
2010. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy a méhszájra milyen hatással van, szerintem semmilyen, de ettől függetlenül sose erölködj! Ha sokszor előfordul, hogy bevérzik a végbeled, megmaradhat az aranyered, pedig ha terheség alatt alakul ki, akkor általában az terhesség után elmúlik. Igyál néha, szükség esetén szkletlazítót, azt lehet terheseknek is, nem hashajtó. Nekem legalábbis bevált.
2010. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is ilyen volt. de nekem szerncsére csak most kezdett el kinyílni (38 hetes vagyok) igyál kakaót van akinél hat (nálam is), vagy ha betonból van a gyomrod(tudom hogy gusztustalan) savanyú káposztát kimosod hogy ne legyen olyan sós meg savanyú és küldesz rá egy jó nagy pohár tejet... Vagy csak valami olyan zöldség ami tudod hogy meghajt és tejjel leöblíteni...
2010. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!