Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ne haragudjatok de miért van,...

Ne haragudjatok de miért van, hogy valakik csak azért reagálnak kérdeésekre mert unatkoznak?

Figyelt kérdés
Ma tettem fel gy kérdést és egy válaszolo megkérdőjelezte az orvosi diagnozist.De hozzászolni nem tudod.
2009. dec. 12. 17:28
 1/5 A kérdező kommentje:

amúgy meg látod nekem 68% a megbízhatóságom mégis tudom hogy a Panadol az egy márkanév, arra nem lehetsz érzékeny! :D:D:D:D PARACETAMOLra vagy érzékeny bammeg...


Ezta szép választ kaptam.Hozzáteszem 2 éve pizsomába ölbe vitt bea párom a sürgőssgire mert bedagadt a torkom és már lilult a fejem.kishíján megfulladtam egyem panadoltol.a kartonomon nagy betűkkel áll panadol érzékeny.Nem más fájdalomcsillapítóre vagyok érzékeny csa erre.


Erre jön egy unatkozó hölgy és tréfát űz ilyenekből...

LÁNYOK MIÉRT VAN EZ????

2009. dec. 12. 17:32
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Mert az a csaj egy idióta!!!

Én is allergiás vagyok a panadolra!sőt a lányom is, és másra nem!Semmilyen más paracetamol szárazékra nem vagyok, de erre igen!Ja de a lidokainra, de az máskérdés!A lényeg hogy a csaj csak leírt valamit amit okosnak gondolt.Hallott valaha a paracetamol allergiáról gondolta most megmutatja milyen okos!

Ne foglalkozz vele!!

2009. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, lehet, hogy a stílussal lehet vitatkozni, de teljesen igaza van a válaszolónak.

A panadol nem hatóanyag, hanem márkanév. Ha az váltotta ki az allergiát, akkor te paracetamol érzékeny vagy.

Úgy mint ha valaki az aszpirintől allergiás, akkor nem aszpirin allergiája van, hanem acetilszalicissav érzékeny vagy.


És ez azért nem mindegy, mert más gyógyszerek is tartalmaznak paracetamolt, tehát azokat sem szabad beszedned, mert ugyanúgy reagálsz rá.

2009. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azta is szedekmás észítményt é semmi bajom!Csak a panadoltol.....
2009. dec. 12. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha igaza is van a válaszolónak, akkor sem ilyen hangnemben kellett volna véleményt nyilvánítani.
2009. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!