Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes lehetek?...

Szerintetek terhes lehetek? Múlt hónapba februárba nem jött meg mensim ma marc 4 van párom ma délután hozz nekem terheségi tesztet ma délután megcsináljam vagy várjak reggelig az hátha biztosabb eredményt mutat?

Figyelt kérdés
terhesség,

2014. márc. 4. 10:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi :( de már nem tudom mit hidjek nagyon összevagyok zavarodva
2014. márc. 4. 13:56
 12/16 anonim ***** válasza:
Mikor voltatok egyutt kb tudode hany napja ha meg nincs 12 13 napja akkor koran teszteltel mindenkeppen irj meg mer nagyon drukkolok!
2014. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hát szinte minden este együtt vagyunk .. köszi hogy drukkolást :) reménykedek
2014. márc. 4. 20:02
 14/16 anonim ***** válasza:
Na mizujs? Van baba? :-)
2014. márc. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
szerintem nem :( ma reggel megjött :( már össze vagyok zavarodva nagyon nem értem mi lehet negativ teszt de tünetek vannak hiztam is pedig nem is eszek mindig lapos hasam volt most pedig nagy :( február ki maradt de ma megjött télleg nem értem .. reménykedtem pedig
2014. márc. 5. 18:23
 16/16 anonim ***** válasza:

A menstruáció kimaradása és a hízás is hormon problémára utal. Javaslom beszélj a háziorvossal és ha indokoltnak látja, akkor el fog küldeni szakorvoshoz. Mellesleg az simán okozhatja, hogy nem estél eddig teherbe. Régen próbálkoztok?

Minden jót!

2014. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!