Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan mondanátok el a...

Ti hogyan mondanátok el a párotoknak, hogy baba lesz?

Figyelt kérdés

Nem várt baba volt,kicsit tartok tőle hogy nem orülne neki vagy hogy hogyan fogadná a hírt.De szerintem szeretne már babát,ahogy kivettem a szavaiból,de mi van ha tévedek és mást mondd.

Normális válaszokat várok


2014. márc. 10. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Csomagolj be kiscipot es add neki oda,biztos orulni fog az ajandeknak :-) szurkolok :-)
2014. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Mond el egyszerüen aztán ha először nem örül, megijed is teljesen normális.
2014. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
A kiscipős jó ötlet. :) Ami nekem még nagyon tetszett annó mikor ilyen kérdéseket olvastam,hogy mikor esztek teríts 3 főre. A 3. teríték egy cumisüveg legyen. :) Szorítok nagyon! Majd írj hogy sikerült!
2014. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha nem tervezett gyerek inkább visszacsaphat ez a "maszlag". Én a helyedben biztos nem variálnám túl, elmondanám amikor holnap hazatér munkából aztán adnék időd reagálni. Oda adod a cipőt azzal valahol elvárod, hogy ugráljon örömében, miközben hirtelen azt sem fogja tudni fiú vagy lány-e.
2014. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

"De szerintem szeretne már babát,ahogy kivettem a szavaiból"


Ezt a mondatott meg végkép felejts el, mert baromira úgy hangzik, mintha átverted volna a védekezéssel.

2014. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Mi tudtuk, h most sikerült. ...aztán megjött, viszont gyanakodtam, mert túl sokáig tartott a mensesem és szexeléskor mindig véreztem. Egyik nap sutyiban vettem egy tesztet, épp telefonon beszéltünk, mikor megcsináltam. A párbeszéd kb. így hangzott: - Figyelj csak, van a kezemben egy pozitív teszt ( előtte vagy 5X megnéztem, h tutira pozi-e, nem vettem-e véletlenül ovitesztet v vmit, annyira hihetetlen volt, főleg, mert épp h vizeletet ért, már két csíkja lett). - De nem is mondtad, h vettél tesztet. Miért nem mondasz el egy ilyen horderejű dolgot? - Sztem az, h pozitív lett nagyobb horderejű.

Időnként még most is vigyorgunk rajta, kicsit abszurd volt a szitu.

2014. márc. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem terveztétek, szerintem se variáld túl.
2014. márc. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Igazából nem értem, hogy aki más véleményen van, miért kell lepontozni? Mivel emberek vagyunk, így nem mindig egyezik a véleményünk, és ez így természetes. Én úgy látom, illetve azon a véleményen vagyok, hogy a rossz dolgokat sem mindegy milyen csomagoló papírba tesszük, más pedig, hogy kerek perec mondjuk el a rossz dolgot, ne csomagolgassuk. Mind a kettő elfogadható válasz, nyilván külön egyéniségek vagyunk, így nem egyezhet mindenkinek a véleménye. Mi megírtunk a kérdezőnek több féle variációt, így esélye van eldönteni, hogy melyiket választja. Nem kötekedni szeretnék, csak nem értem a lepontozásokat. :( Szép Napot Mindenkinek!
2014. márc. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat. :D
2014. márc. 12. 19:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett, hogy mondtad el, és hogy reagált a párod?
2014. márc. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!