Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hogy készültök...

Kismamák! Hogy készültök szülni menni? Azaz mennyire borotválkoztok le alul?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én már szültem és az nap amikor szültem pont leborotválkoztam,de ha nincs leborotválva az sem baj,akkor majd leborotválja a szülésznő. 3 hós kislány anyukája
2009. dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Teljesen? vagy elég csak megigazítani?
2009. dec. 14. 22:59
 3/13 vav22 ***** válasza:

Szia! Én is szültem már 4,5 fél hónapja. Húúúú, mintha csak most lett volna...

Én teljesen leborotváltam magam, de én mindig is így csinálom, nem csak szülésre csináltam így. Szerintem az a lényeg, hogy alul meg a gát résznél teljesen le legyen borotválva, de ha te feljebb akarsz egy csíkot hagyni, mert neked úgy tetszik, az szerintem tök mindegy, mert konkréten ott lent a lényeg meg a gátnál. Remélem érted,hogy gondoltam, illetve hol.

Minden jót! Hamar túl leszel rajta! ;-)

2009. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljesen csupaszra kell borotválni. Én is hagytam felül egy "csíkot", de a szülésznő mondta, hogy most egy kicsit hagyjuk a divatot és ő leborotválta. :)
2009. dec. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En egyebkent is teljesen le szoktam borotvalni, igy a szules napjan is leborotvaltam.
2009. dec. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én biztos,hogy nem fogom teljesen leborotválni,maximum csak legalul.

Persze ez is attól függ,hogy mennyire indul hirtelen a szülés!Lehet,hogy nem sok mindenre lesz idő,akkor pedig előbb a lábam jön!

2009. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elég, ha csak legalul borotválod le, fent nyugodtan olyanra hagyod, ahogy neked tetszik, hiszen a szüléskor csak a gát miatt "kell" leszedni. Ha repedsz vagy vágnak, ne kerüljön a sebbe szőr.
2009. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A teljes borotválás a tuti, hiszen ha sürgősségi császárra visznek, akkor a pocakod alatt fognak vágni bikinivonal alatt.
2009. dec. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én teljesen le fogom.
2009. dec. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már ha van rá idő, nekem nem volt! A szülésznő borotvált le, egyébként hogyan csináltátok? Tükörből? Mert én már 20 hetesen nem láttam odalentről semmit, és még csak el sem értem, !
2009. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!