Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hogy készültök...

Kismamák! Hogy készültök szülni menni? Azaz mennyire borotválkoztok le alul?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
sziasztok! én 36 hetes terhes vagyok, már egy ideje a párom az aki segit borotválkozni oda lent, mert hát már tükörböl sem látom nagyon. :) szülés elött is ö fog rajtam segiteni, ha lesz rá idö, és totál "kopaszra" fog borotválni. :) kellemes babavárást mindenkinek!
2009. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem pont szerencsém volt, mert aznap reggel mentünk a nőgyogyihoz, amikor aztán szültünk is. Mivel a doki előtt mindig borotválok (az utólsó időkben már tényleg csak a dokihoz menés előtt, mert nem volt túl kényelmes tevékenység), ezért már reggel túlestem rajta. Este meg mehettünk a kórházba, így erre már nem kellett időt fordítanom. Teljesen leborotváltam, mondjuk én mindig így is szoktam. Tükörből, meg emlékezetből, elég vicces volt... kérdeztem is a párom, hogy kb mennyi időt lehettem bent, arra készülve, hogy ha majd szülni megyek, mennyi időt szánjak rá... nem volt rá szükség, egyébként egy fél óra volt.

A kórházból hazaérve, mikor már láttam is valamit alul, vettem észre, hogy fent a csücsökben maradt néhány hosszú szálacsaka. Viccesen nézett ki.. de nem szóltak érte... Biztos azt hitték direkt volt :o)

2009. dec. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hát, nem tudom, én már 33 hetesen nem érem el, nagyon megnyomorítom a pocimat vele. A párom tartotta a tükröt, én borotváltam, de csak alul volt erőm hozzá, nagyon elfáradtam bele. Pedig én is rendszeresen csupaszra szedtem
2009. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!