Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoptatos Kismama vagyok!...

Szoptatos Kismama vagyok! Fogyni szeretnek (158cm/67kg. Jo ez a program szerintetek?

Figyelt kérdés

Azzal kezdenem, hogy most szornyen rendszertelenul elek, allandoan nassolok es bevallom lusta diszno vagyok. :/

Ezen most gyokeresen valtoztatni szeretnek.

Arra gondoltam, hogy elkezdek egeszsegesen taplalkozni, napi 5 etkezest es a 2500 kaloriat tartani. Nem iszom majd csak vizet! (min. 2,5-3litert). Minden reggel 10-15 perc tornaval inditanek. Heti 3x 20-30pert tancos fitness + 2x hullahopp+gugolas+felules+fekvotamasz es heti 1x futas (csak szombaton tudnak vigyazni a kisfiamra azert 1x) Vasarnap pihi.

Persze mindezt szep lassan fokozatosan epitenem be a minden napjaimba mert nem szeretnem ha el menne a tejem. Sztetek lefogok igy fogyni??? Soha nem voltam tul sulyos semmi tapasztalatom ilyen teren.


2014. márc. 1. 05:27
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

http://www.youtube.com/watch?v=WUSYb3igXzI


Nagyon jók az ötleteid!


A 2500 (kilo)kalória igazi ételekből álljon (zöldségek, hús, némi gyümölcs, olajos magvak, gombák, halak, tojás, igazi fűszerek) és minél kevesebb adalékanyag, mesterséges színezék, tartósítószer, glutén, tejfehérje, gmo legyen benne.


Így fogyni fogsz, mert az egészséges emberi szervezet igen szép és karcsú. Csak az evésünkkel és gyógyszerszedésünkkel ez ellen képesek vagyunk minden nap tenni, meggondolatlanságból és persze a média hatására.


Sok sikert kívánok! :)

2014. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet, de fölöslegesen számolod a kalóriákat, mert napi 5-6 étkezés és sok folyadék mellett normalizálódni fog az anyagcseréd anélkül is, hogy nagyon rágörcsölnél a mennyiségekre.
2014. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!