Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas magzati szívhang miatt...

Magas magzati szívhang miatt minden nap ctg. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok. A baba szívhangja a felső határértéken van amikor alszik. Ébren persze még több. Volt valaki hasonló helyzetben? Ugye rendben lesz a picike? Ultrahang, flow. rendben.
2014. márc. 26. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Rendben lesz, persze. Nálunk is hasonló volt, emiatt a betöltött 37. héten indított szülés lett a vége, mert nem kockáztattak. Egészséges, gyönyörű kisfiam született.
2014. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ!
2014. márc. 26. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk sajna fertőzést jelzett a tachikardia :( 40+6-ra született a fiam, de nagyon betegen, majd' 80-as CRP-vel, az oka ismeretlen eredetű fertőzés...


Kívánom, hogy Nálatok ne ez legyen!

2014. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó! És köszönöm a jókívánságot!
2014. márc. 26. 13:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, kisfiad lesz?
2014. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, kisfiú! Összefügg esetleg? A második választól most teljesen magam alatt vagyok...
2014. márc. 26. 16:09
 7/10 anonim ***** válasza:

amikor gepen vagy kenyelmesen fekszel? Nem a hatadon? Nem erzed, hogy nyom valamit odabent? Nekem egyszer volt, hogy hanyatt fektettek, ereztem, hogy rosszul vagyok es a kicsi szivhangja is nagyon magas volt, 180-190 es aludt. Hiaba mondtam, hogy rosszul vagyok, a noverke csak leszidott, hogy birjam mar ki. Masnap mar nem engedtem, es oldalra fordultam, maris jobbak lettek az ertekek.

Remelem nincs semmi gond, szoritok!

2014. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy összefügg hogy fiú,bár nem is azért kérdeztem :) olvastam, attól is lehet ilyen magas ha beteg vagy náthás ill. valamilyen gyógyszert szedsz.
2014. márc. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem akartalak letörni!

Nekem azt mondta a doki, mikor megkérdeztem, hogy miért ilyen magas a pulzusa, hogy "vagy fertőzést kapott, vagy semmi".


Úgyhogy Nálatok (ahogy az elsőnél is), simán lehet a második verzió!

2014. márc. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most értem haza megint ctg-ről, most minden rendben volt. Szerencsére végig mocorgott, és így is rendben volt. Lehet, hogy a hétvégén túl sok colát ittam, és ezért pörgött fel nagyon. Az orvos szerint is. Úgyhogy nincs több koffein.
2014. márc. 27. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!