Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt dohányos kismama?...

Van itt dohányos kismama? Mennyit szívtok naponta? Hány hetesek vagytok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Off! Gyönyörű...:(
2014. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha koraszülött, kis súlyú babát szeretnél akkor ehhez mérten szívjad.Itt az èleted legnagyobb lehetősége hogy leszokj!
2014. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálok,és te erre büszke vagy,hogy ilyen kérdést írsz ki!!??
2014. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Én dohányos voltam, de amint megtudtam ,hogy babám lesz, rögtön leraktam, és azóta egy szálat sem szívtam.

11hetes km

2014. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
ide egy dohányos sem fog írni
2014. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Off. Kedves 5! Pedig fognak, és egymást fogják nyugtatgatni, hogy cigizett, meg ismerős is cigizett, mégis egészséges lett a baba és többet ártott volna, ha leteszi a cigit. 1000 ilyen kérdés van itt, sajnos :-(
2014. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ditta323 ***** válasza:
79%

Hányadik hétben jársz?

Én mikor megtudtam még szívtam, de kevesebbet mint előtte azt 2 hétig csak úgy, hogy párommal feleztem. Kb 8 hetes lehettem mikor nem gyújtottam rá.

Nem nehéz megállni, hogy ne gyújtsak rá az sem zavar ha a párom rágyújt csak büdösebbnek érzem a cigi szagot :)

17hkm

2014. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
48%
Ilyenkor vagyok írígy is és mérges is! Ha magad miatt kérdezted kedves kérdező,akkor a következő szálat is jól gondold meg!! Láttam koraszülést,és babát aki kicsi súllyal született. A későbbiekről ne is beszéljünk(pl.asztma). Írígy azért vagyok mert sok bagós foghatja a kincsét,én meg nem,pedig nem is dohányzom. Mert az utolsó pillanatban halt meg a szívecském a pocakomban! Legszívesebben el venném az ilyenektől a babát,és égő cigit nyomnék le a torán!! Nincs igazság!!
2014. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Nagyon sajnálom ! :(

Mi történt?

2014. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én rögtön letettem, amint megtudtam, hogy terhes vagyok. Ahogy a 2. válaszoló írta, életem lehetősége a leszokásra, mert saját magamért ugyan sosem voltam hozzá elég erős, hogy letegyem, de a babámért igen. Meglepően könnyen ment. Szerintem ennyit mindenki megtehet és meg is kellene, hogy tegyen a gyerekéért. Az anyám nem tette, eredmény: 1 egészséges, 3 beteg gyerek. Megéri? Szerintem nem.
2014. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!