Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós vagyok. Lehet belőle...

Várandós vagyok. Lehet belőle baj a terhesség során, ha az orvosomnak nem mondom el, hogy volt már egy abortuszom?

Figyelt kérdés

Vagy úgyis rájön?

Szégyellem...


2014. ápr. 2. 21:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A férjem szülész nőgyógyász, kliensei közül 10 kismamából 7-nek volt abortusza.

Ő ezt adatként kezeli, nem ítélkezik. Azért lenne fontos, hogy tudja, mert a méhszáj tágítása miatt esetleg korábban kezdhet kinyílni, amivel megnövelheti a koraszülés esélyét. senki mással nem kell megosztanod, ez rád tartozik, meg az istenre, akiben hiszel. De az orvosod előtt nem kell szégyenlened és magad előtt sem. Engedd el a meg nem született kisbabát és várd örömmel a mostanit. Ahhoz, hogy gond, félelem és problémamentes babavárásod legyen fontos lenne, hogy a nőgyógyászodba bizalmat vess. Hidd el nekem, nem fog ítélkezni.

2014. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10-ből 7-nek? Istenem, de szomorú! Nem találok szavakat, se magyarázatot. Nyilván nem a védekezési módszerek megbízhatósági mutatója az oka. Én betiltanám az abortuszt.

Bocs az OFF-ért.

2014. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy új orvosod kérdezö ? A gépben szerintem bent van hogy volt abortuszod. Szerintem nem árt ha megmondod volt útolag már ugyse bombáznak vele annyira esetleg megkérdezik beteg volt e a baba de nemhiszem. Én megmondanám hogy volt. Bajod meg nemlesz semmi nyugodj meg.
2014. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!