Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphaston tablettáról mik a...

Duphaston tablettáról mik a tapasztalataitok? Progeszteron hiány miatt kell szednem!

Figyelt kérdés
Nem szeretném szedni, külföldön írták fel vérezgetés miatt, a magyar orvosom szerint felesleges. Eddig progeszteron injekciót kaptam 2 hétig, holnaptól kellene a Duphaston-t szedni reggel-este, de azt olvastam ez egy mesterséges műhormon, nagyon sok mellékhatással. Nem szeretném a szervezetem feleslegesen terhelni, de a babát sem akarom elveszíteni! Kérlek, segítsetek mit tegyek!

2014. ápr. 12. 13:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen barnázás vagy vérzés nem normális terhesen. A barnázás is vérzés.
2014. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 091308 válasza:
én is szedtem mert az ultrogesztán már maximális adagban sem volt elég, még mindig barnáztam (lombikosként). a szedését követően 2 szer lett nagyon durva csalánkiütésem, az egész testem feldagadt, a másodiknál be is fulladtam. én erre a gyógyszerre gyanakodtam, de végülis lombikos hormonok+ultro+ ez - nem tudták egyértelműen megmondani.szerencsére abba lehetett hagynom mert túl voltunk a kritikus időszakon (még utána valami természetes progi krémmel kentem magam, de azt nem mertem volna a kritikus időszakbana duphaston helyett szedni). de újra szedném ha kellene mert megérte:) mindenképp kezeltesd a pecsételést+keress sztem i s másik orvost.
2014. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!