Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy szedjem ki a babakocsiból...

Hogy szedjem ki a babakocsiból a ragasztószagot? Vagy dobjam ki?

Figyelt kérdés

már annyiszor átmostam, a legkülönbözőbb vegyszerekkel (fehérítő, folttisztító, antibakterializáló - dm-es, vanish, flóraszept)a levehető textíliákat 65 fokon mosva kétszer, erkélyen való tartás két hétig, és a mosógépben még most is érzem, meg ha berakok ruhákat is, mind olyan szagú lesz.

és még csak nem is lightosodott a szag.


szóval rájöttem, maga a babakocsi van ragasztószagú anyagból gyártva


(netes használt áru amúgy)


most vagy van gyk és valahogy csak ki jön a szag

vagy ki kell dobjam az egész kocsit

vagy tekintve hogy nyitott dolog, használhatom, babának nem lesz baja?


2014. ápr. 14. 19:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ettől a cégtől van,csak Austin Coletto és nincs szaga.Az előző tulaj a bűnös.Az ecet is jó,gyerekruhákra is öblítő helyett, mert természetes és szagűző is.Van még ún. foltisztító Na-carbon por is, esetleg bár ez főként fehérítőnek jó, de lehet erre is.Nekem a turis ruhák szaga nem tetszik,1-2 hétig is szoktam szellőztetni az udvaron őket, de van olyan aminek soha több év alatt sem ment ki a szaga.Még nem jöttem rá mivel lehetne kiszedni belőle.Ez van.Talán ez is olyan mint a régi házaknál a penész és állott bútorszag,nagymamaszag, ha érted mire gondolok.
2014. ápr. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

az előző tulaj a ludas.

az ecet jó szagűző, de a szódabikarbóna is jó.

illóolajból a teafa vagy a levendula lehet jó.

esetleg itt még találsz jó tanácsot és praktikákat: :)


[link]

2014. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!