Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kezd látszódni a pocak?

Mikortól kezd látszódni a pocak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mikortól vettétek észre saját magatokon, hogy nő a pocakotok? Kíváncsi vagyok, mert én már alig várom, hogy lássam :)
2014. ápr. 14. 20:04
1 2
 1/16 Soletti86 válasza:
47%
Szia! Nekem egyenlöre semmit nem látni max. picit meg van puffadva az egész hasam.Hol tartasz egyébként?Üdv.:6+2
2014. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
9+2 vagyok. Nekem is csak puffadás eddig, meg olyan fura érzés néha, mintha húzódna belül valami...
2014. ápr. 14. 20:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 11. héten kezdett el látszódni egy ici-pici pocak, ami már nem puffadás volt, de mások számára kb a 15-16. héttől volt egyértelműen észrevehető.
2014. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Soletti86 válasza:
Nekem is néha fura húzódás a köldökömnél kb...Holnap lesz az elsö látogatás a dokinál már annyira várom:)hogy minden rendben legyen...
2014. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát nekem 20-22 héten kezdett vmi látszani. De olyan igazi pocakom 26 hét körül lett. Most se tul nagy, de azért már így a végére látni h terhes vagyok :) én is nagyon vártam h nagy legyen, most meg azt várom h újra feltudjam húzni a zoknim :) 36 hkm
2014. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Tíz hetes vagyok . Már simán észre lehet venni.Masodik babám azért, mert az elsőt kb 16 hetesen lehetett látni...hihetetlen ez nekem is, de tényleg látszik már.
2014. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Én 12 hetes vagyok. és még semmi. Az elején nagyobb volt a puffadéás, most már csak a puffadás sem létszik annyiram csak egy pici dudor. Külső szemmel nézve nem lehet rájönni, hogy terhes vagyok. A párom már kérdezte is, hogy valóban normális-e, hogy ilyen lapos vagyok még mindig. Első baba. A barátnőm az első babájával a 6. hónapig tudta hordani a szűk farmernadrágjait is. Éppen egy kis dudorja volt. Viszont a kolléganőmnek már a 10. héten szabályosan látszott egy kis pocak, ő akkor már terhesruhát is húzott. Neki is első baba, de ő a végére iszonyatosan hatalmasra is nőtt, én akkora pocakot nem is láttam még.
2014. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ma töltöttem a 23. hetet, és ma vettem észre magamon először, hogy már látszik valami.
2014. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak! Ez hihetetlen, hogy ilyen nagy különbségek vannak, még az első babánál is. Mert azt már hallottam, hogy a másodiknál előbb kezd látszani a pocak. De hogy az elsőnél van aki 10 hetesen, más meg mondjuk 23!

Ja, és amint látjátok álmatlanság gyötör :(((

2014. ápr. 15. 01:40
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül èn sem tudok aludni kb 3 hete a babotol nem jo neki sehogy:-) nekem 12 hetesen mar sejtetös volt hogy babàt vàrok most 25 hetesen anyukàm nem latott pàr napig ès ràkèrdezett nem e ikreket vàrok akkora:-D
2014. ápr. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!