Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kezd látszódni a pocak?

Mikortól kezd látszódni a pocak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mikortól vettétek észre saját magatokon, hogy nő a pocakotok? Kíváncsi vagyok, mert én már alig várom, hogy lássam :)
2014. ápr. 14. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem a 10.heten kezdett el domborodni. Most 12+3 hetesen mar egyertelmuen latjuk a ferjemmel hogy ez nem puffadas :)

nekem 2 napja kapargaszik is. De meg nagyon picit erzem.

2014. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Magamon úgy a 16. héttől láttam (az első hetekben a hormonális okokból megváltozott bélműködés miatt voltam puffadt), mások a 20. héttől látták :)
2014. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 H_Vivien ***** válasza:
Én a 10. héten már nem tudtam felvenni a szokott nadrágjaimat, sajnos azokat sem, amik nagyok voltak rám :( Utána viszont lelassult a folyamat :) Most 28+5 hetes vagyok és mindenki meglepődik, mondván, hogy azt hitték több van még hátra, mert nem olyan nagy a pocakom, pedig a babácskámmal minden a legnagyobb rendben van :) Szóval, szerintem ez alkatfüggő.
2014. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Soletti86 válasza:
Az igen:-)akkor kezet foghatunk en 1:50kor keltem ma olyan hanyingerre ebredtem...ma meg dolgozok 8-18ig.Isteni:-):-)De most jol vagyok.Kinek milyen praktikai vannak a hanyinger ellen?tudom h ki kell varni de akkoris...:-):-)szep napot mindenkinek
2014. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Magne b6 ès elevit nekem ez segitett a hanyinger ellen persze nem mindig!
2014. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ment a kis zöld kéz mindenkinek :)

Soletti86 nem akarlak elkeseríteni, de nekem semmi nem segített, pedig minden népi praktikát kipróbáltam! Kis ideig a jégkocka szopogatás jót tett. De nagyjából 5 hete folyamatosan émelygés/hányás, már nem is emlékszem milyen nélküle. Még a Süsztler sóról hallottam (hoemopátiás), de eddig nem próbáltam, esetleg nézz utána.

Mindenkinek szép babavárást!

2014. ápr. 15. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!