Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki végdohányoz...

Van itt olyan, aki végdohányozta a terhességet, és mégis egészséges babája lett? Névtelenül vagyunk, úgyhogy őszintén! Mindenkinek megy a zöld kezecske!

Figyelt kérdés
Pl.anyu nálam vég dohányzott,mégis egészséges vagyok,és majdnem 4 kg-al születtem.:)
2014. ápr. 15. 10:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodtan pontozgassátok csak le azokat az anyukákat akik elítélik a dohányos kismamákat.Nem nekünk kell szégyenkezni,magatokról állítotok ki szegénységi bizonyítványt!

Kérdező:nagyon jól tudod melyik kérdésedről van szó,de nekem mindegy.

2014. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Babi Mami ***** válasza:
100%

Egy babam van, a fogantatasa elott ket evvel letettem a cigit, azota egy szal se!

Viszont olyan tapasztalatot osztanek meg hogy milyen a f..z masik vegen lenni. Ugyanis 25 evvel ezelott azt sem tudtak hogy szoptatasnal is atmegy a nikotin a baba szervezetebe. En dohanyos anya tejet kaptam, emiatt minden novenyre, porra, allatokra es egyebre allergias vagyok. Asztmas is voltam, parszor az utolso pillanatban ertek be velem a korhazba.

A rossz dolgot viszont a magam es csaladim javara forditottam, ugyanis 18 hete aktivan szoptatom.a babam, meg csak anyatejet kapott, raadasul van egy tejtestverunk is, aki egy honapja csak az anyatejemet eszi.

En nem itelkezem, az nem az en feladatom. De ha az a pici baba eldonthetne hogy milyen eselyekkel szeretne indulni, vajon mit mondana es az O jovobeli csaladjanak az eletet hogy fogja meghatarozni a dontesem? Mert a dontes a Tied, de gondolj bele mit mondasz 20 ev mulva a lanyodnak aki az unokadat varja mikozben fustol.


Minden jot kivanok!

2014. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!