Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bárányhimlő terhesség alatt...

Bárányhimlő terhesség alatt mennyire veszélyes, veszélyben van a kisbabám?

Figyelt kérdés

Három napja teszteltem pozitívat, szóval kb 4 hetes lehetek. És ma reggelre kijött rajtam a bárányhimlő, már két napja viszkettem, de nem gondoltam semmi rosszra, aztán mára tiszta piros folt lettem.

Nagyon aggódom, most ilyenkor mi van? Lehet beteg a babám? Vagy vetéléstől kell tartani? Egyáltalán van bármi esély arra, hogy semmi gond sem lesz? Ha igen, mennyi?



2014. máj. 7. 11:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

A leszólónak kapásból felsorolnék pár olyan dolgot, amit tudnia kellene és mégsem tud. Ezzel mindannyian így vagyunk. A saját kisebbségi érzését árulja el azzal, hogy másokhoz hasonlítja saját magát és ezzel akar kitűnni. Szánalmas és gyerekes dolog. Ezért nem is kell vele foglalkozni.

A kismamagondozás ma már a paráztatásról szól, a kismamaságra való felkészítés pedig sehol sincsen! Talán erkölcstan helyett ezt kellene bevenni az oktatásba..

2014. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Na a kérdés kapcsán megkérdeztem 3 kisgyerekes barátnőmet, hogy ők tudták-e ,hogy van ilyen teszt! 3 nemleges választ kaptam, pedig nem tartom őket butának. Két éves a fiam, és én sem tudtam anno, hogy van ilyen.

Egyébként köszönöm az édesanyámnak,hogy figyelt rám gyerekkoromban és ilyet megjegyzett.

Kérdező! Sajnálom! De még hátha kisül valami jó!

2014. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Hogy vagy? Mi történt azóta veled és a babáddal? Sajnos én is bárányhimlős lettem 11 hetesen. Nem tudom, mit csináljak. :(
2014. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veletek? Hogy vagytok? Mi lett végül?
2015. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!