Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bárányhimlő terhesség alatt...

Bárányhimlő terhesség alatt mennyire veszélyes, veszélyben van a kisbabám?

Figyelt kérdés

Három napja teszteltem pozitívat, szóval kb 4 hetes lehetek. És ma reggelre kijött rajtam a bárányhimlő, már két napja viszkettem, de nem gondoltam semmi rosszra, aztán mára tiszta piros folt lettem.

Nagyon aggódom, most ilyenkor mi van? Lehet beteg a babám? Vagy vetéléstől kell tartani? Egyáltalán van bármi esély arra, hogy semmi gond sem lesz? Ha igen, mennyi?



2014. máj. 7. 11:38
1 2 3 4
 21/34 Babeli Zurzavar ***** válasza:
Szegenykem! Irj majd mi a helyzet! Drukkolok!!!
2014. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

Azért egy felvilágosult ember tudja ezt!Én meg is csináltattam a vértesztet,és kiderült,hogy nem voltam még bárányhimlős,így beoltattam magam.

Kérdező sok sikert!

2014. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Értem. Bocsánatot kérek, hogy diplomás mérnökként nem vagyok elég felvilágosult. Természetesen az én hibám, amiért én nem tudtam, hogy ez így van, és ha baja lesz a babámnak, arról is csakis én tehetek.

Köszi 22-es, és persze gratulálok hozzá, hogy te mindent tökéletesen csináltál, legyél boldog a nagy felvilágosultságoddal.

2014. máj. 11. 10:29
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
Na,itt látszik meg,hogy diplomához nem jár ész is...
2014. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Nahát,mennyi bunkó ember van a Földön!:(Szerintetek nem elég baj szegénynek,hogy ilyen helyzetbe került.Sajnos az emberbe azt tunkolják,hogy ha már egyszer voltál bárányhimlős,utánna soha nem is lehetsz.Hát pedig kivételek vannak,mert ahogy az egyik hozzászóló írta,ha gyerekkorban nem jött ki "erősen",akkor nem is alakult ki a megfelelő védettség.Na már ezért is hülyeség beoltatni a gyerekekeket,ugyanis megmondják a gyerekorvosok-védőnők is,hogy max. 14-15éves korig védett a gyerek,utánna sokkal drasztikusabb módon elkaphatja,súlyos következményekkel: vakság,övsömör,stb.De annyira jó buli beoltatni,mert egyébként is elkaphatja,csak nem lesz annyira pöttyös.Na már ez is azt mondatja az emberrel,hogy ez egy "féloltás",attól 10év múlva még ugyanúgy elkaphatja.Ja,és mondok még valami érdekeset.Nagynéném férje volt gyerekkorában bárányhimlős,napszúrást kapott,legyöngült a szervezete,és elkapta a 10éves kislányától a bárányhimlőt,amibe majdnem belehalt szerencsétlen.Szóval ha már valakiben egy cseppnyi megértés nincs a másik felé,inkább tartsa magában az ehhez hasonló megjegyzéseket,mert ényleg elég baj az,hogy így alakult a terhessége,
2014. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Neked meg nem jutott semmi jó érzés... remek anya és remek ember lehetsz..
2014. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó.Milyen jó érzésről beszélsz??!!!Én csak annyit mondtam,hogy ha valaki nemtud használható választ adni a kérdezőnek,és még ilyen helyzetben is csak piszkálni tudja,hogy csak ennyi esze lehet diplomásan,akkor inkább ne is írjon neki választ.Biztos nem erre volt kíváncsi!Az anyaságomat meg az emberiségemet meg lessz szíves nem kritizálni,mert ahhoz nem hogy semmi közöd,de még csak jogod sincs!!!!
2014. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Nem neked szólt, hanem a jogtalanul és bunkó módon kritizálónak! Ha megnézed egy időben klikkeltük a választ! Bocsánat a félreérthetőségért!
2014. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést!Akkor nem csak én vagyok ezen a véleményen.
2014. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

3 diplomám van és nem hallottam még erről a vértesztről. Így én is úgy hordtam ki a gyermekemet, hogy akár meg is fertőződhettem volna, ráadásul pedagógus vagyok, kb.a 16.hétig dolgoztam. Lehet engem is leszólni, mint a kérdezőt.

Kérdező, szorítok, hogy ne legyen baj! Írj, ha már tudsz valamit!

2014. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!