Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezd látszani,...

Hány hetesen kezd látszani, hogy terhes vagyok? Nálatok hanyadik hónapban lett nyilvánvaló a kívülállóknak is? Valamint mennyi súlygyarapodás normális a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
152 centi és 45 kiló vagyok, tehát alacsony és viszonylag vékony. Szerintetek mennyi súlyt normális felszedni a terhesség alatt?
2014. máj. 8. 11:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
150 centi és 47 kg vagyok. most 15 hetes, és korábban két tányér kolbászos bableves után is ilyen pocakom volt, szóval még mindig csak jólakot has látszata van. Meztelenül persze már látszik a kis dmborulat, de lezserebb ruhában egyáltalán nem. Pedig azt hittem, hogy ilyen cingáron, mint én, majd hamar látszani fog.
2014. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83 kg-mal szültem, kb. 1 hét múlvára az összes víz is távozott a szervezetemből és 75 kg voltam. Tehát mindennel együtt.. baba, magzatvíz, plusz vér, víz, méhlepény és még ki tudja mi....8 kg volt. A lányom 3750 grammal született.
2014. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Még valami, én fogytam 11 kilót terhesség alatt, diétáznom kellett terhességi cukor miatt.
2014. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Zajácz Barbara válasza:
szia én is 152 centi vagyok és 40 kilóval kezdtem most 15 hetes vagyok de a pocim már 12 hetesen látszott mondjuk nekem a 4. babucim nekem azt mondták hogy a 10 kilót szabad felszedni az a normális
2018. jan. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!