Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen esetben veszik el a...

Milyen esetben veszik el a babát 12 hét után, ha mégsem nem bírom vállalni?

Figyelt kérdés
nem tervezett baba, megtartottam, mert képtelen voltam elvetetni, de még nem akartam gyereket, 30 éves vok, most vagyok 12 hetes és kb 3 napos.És úgy érzem nem bírom tovább, egyedül kell majd nevelnem,otthon már ne bírom, de így most fuccsba ment az elköltözés is, mert nem bírom a hitelt fizetni majd.Jóideje járok pszichológushoz.éjjel nem alszom, úgy érzem kiszakad a mellkasom.félek, h ez az egész az öngyilkosságba hajt, mert nem biztos h így a babát is feltudom vállalni...
2009. dec. 28. 10:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, úgy két-három év múlva már biztos bepánikoltam volna h gyereket akarok, de akkor sem egyedül.családban akartam nevelni, az én szüleim is elváltak,nem akartam az ő példájukat követni.

mindenestre köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 28. 12:52
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem értelek.

Örökbe adni nem tudnád, mert nem akarsz lemondani róla, de a 12 hetes magzatodat simán megöletnéd?!

Akkor inkább szedd össze magad, és gondolj arra, hogy szerető családja lesz, erkölcsi, anyagi biztonságban fog felnőni.

2009. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A SOTE-n nyomós indokkal 14 hétig megcsinálják az abortuszt.Legalábbis nekem megcsinálták,igaz ez 10 éve volt.
2009. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld összeszedni magad és +-an álni a dologhoz.Valószinű,hogy piszok nehéz lesz de lehet,hogy nem lesz több lehetőséged az életbe.Becsüld meg.Nem te vagy az egyedüli nő aki egyedül neveli a gyermekét.
2009. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
KEDVES KÉRDEZŐ!DE JÓ DOLOG MOST EZEN AGGÓDNOD!TALÁN JOBB LETT VOLNA HA ELŐBB GONDOLKODOL,DE MOST MÉG MEG TEHETED!NE HARAGUDJ,DE JÓ HÜLYE VAGY HOGY AZ ÖNGYILKOSSÁGON JÁR AZ ESZED A HELYET,HOGY ÖRÜLNÉL A PICINEK.TUDOM NEHÉZ EGYEDÜL MEG BIRKÓZNI A NEVELÉSSEL,MERT A HÚGOM IS EBBEN A CIPŐBEN VAN.GONDOLOM A SZÜLEID SEGÍTENÉNEK.TUDOD ÉN MOST ATTÓL FÉLEK,HOGY ELVESZTEM A PICIT MIVEL A KOMBINÁLT TESZTEM POZITÍV LETT ÉS MENNEM KELL PESTRE VIZSGÁLATOKRA!EZ A MÁSODIK TERHESSÉGEM ÉS ÉN EZEK UTÁN ÉREZNÉM AZT HOGY VÉGE AZ ÉLETEMNEK!TE EGY EGÉSZSÉGES GYEREKNEK TUDNÁL ÉLETET ADNI NEM ÚGY MINT TALÁN ÉN!TUDOD ÉN NEKEM HA MEG ÁLLAPÍTJÁK HOGY BETEG A PICIM MEG KELL MAJD SZÜLNÖM ÉS TUDOD MILYEN SZAR ÉRZÉS,HOGY UTÁNA NEM TARTHATOM MAJD A KEZEMBE!AKKOR LESZEK 18 HETES.ÉS ÉN MÉG NEM JÁROK PSZICHOLÓGUSHOZ!16 HETES KM
2009. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

én 13 hetes kismama vagyok, és nagyon nem értelek!

Láttad már képen hogy mekkora egy 12-13 hetes baba?

Nem vagyok az abortusz mellett de ellen sem, nekem is volt még tizenéves koromban, de csak azért tudtam megtenni mert még csak 5-6 hetes volt!

Szerintem is inkább vegyél magadon erőt és add örökbe, még ha nehéz is, de ne öld meg a babádat, adj neki esélyt hogy szép és boldog élete lehessen! Nagyon sokan várnak babára akiknek nem lehet!

Majd azért írd meg hogyan döntöttél!

Remélem átgondolod és okos döntést hozol!

2009. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!