Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik a hirtelen...

Kismamák akik a hirtelen súlygyarapodás miatt diétázni kényszerültetek, hogyan fogtatok hozzá? Pontosan milyen "diétát" alkalmaztatok? A diéta mellett végül mennyit híztatok?

Figyelt kérdés

20.héten járok és +10 kg-nál tartok... Orvos és védönö is diétát jsvasol. De milyet? Hogyan?

Sajnos a sok nasival szaladt el a ló. Kezdésnek ezt mindenképp felszámolom... Tanácsok?


2014. máj. 18. 23:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt jól le van írva a 160 és 180 ch diéta. Innen tudsz táblázatot is letölteni, ami segít, hogy miben mennyi ch van. Kalóriával én sem foglalkoztam, csak a ch-val. A cukrom rendben volt, csak nem akartam sokat hízni. Miután elkezdtem lassult a súlygyarapodás, csak a poci nőtt. Néha 1-2 bűnözés azért belefér. :)

2014. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szénhidrát és cukor szegény diétát kellett tartanom és napi 220gr szénhidrátot enni,étkezésre osztva.Ezt a védőnőm javasolta de a dokim szerint többet ártok vele mint használok,főleg ha nem vagyok cukros.egyébként 18kilónál tartok így is és 34hetes vagyok.a cukrom jó,vérnyomásom jó-eddig.előző terhességemnél toxémiás voltam és akkor 22kilót híztam,de nem diétáztam.most igen,főleg még az első időkben de tök feleslegesen mert akkor is ugyanúgy híztam.most is tartom nagyjából de ha valamit megkívánok megeszem,-ha nem olyan durva kaja persze.amúgy rengeteget éheztem a diéta mellett,ami borzalom volt.mostanában is sokszor előfordul sajnos...
2014. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!