Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony alkatúak, első babával...

Vékony alkatúak, első babával mikor kezdett el látszani valami?

Figyelt kérdés
Itt most nem feltétlenül arra gondolok amikor már egyértelműen látszott, hogy baba van a dologban, hanem mondjuk ide értem azt a pocinövekedést is, amit hízásnak is lehet nézni. :) akár vizesedéstől, akár puffadástól..

2014. máj. 20. 10:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én 172 cm 59 kg val kezdtem a terhességet és 14 hetesen már bolti eladó is úgy szólított meg hogy kismama..

kedves utolsó: ez mindenkinél más, én mindig imádtam a pocakomat a végén is amikor hatalmas görögdinnye volt. nekem sosem húzódott a bőröm és sosem volt útban a hasam, hozzá alkalmazkodtam, nekem mindig egy dicsőség volt: a kisfiammal benne.

2014. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves Utolso!


Tisztaban vagyok vele, hogy ez mindenkinel mas. :) egyebkent pedig egy szoval nem irtam, hogy en szegyellnem, vagy szamomra nem lenne dicsoseg. Annyit irtam, hogy huzodik a borom es neha nem kellemes, de ez nem azt jelenti, hogy ne elveznem ettol meg a terhesseget. Nem ertem, miert kell rosszindulatuan tovabbvinni ezt az egeszet es belemagyarazni olyat is, amiorl szo nincs?!

2014. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
150 centivel és 46 kilóval kezdtem, teljesen lapos hassal. Meztelenül kis puffadás látszódott a 10. hét környékén, most vagyok 17 hetes, és kb 2 hete kezd derengeni valami ruhán keresztül is, de csak a feszülősebb darabokban. Még mindig tudom az összes rági ruhámat hordani, és aki nem tudja, mi a helyzet, az simán gondolgatja, hogy egy kis zsírpárnát szedtem össze a hasamra. Összesen 2 kilót híztam. Szóval én is azt hittem, hogy majd jó hamar látszódni fog, de mégsem. Nem bánom, mert így tovább lesz kényelmesebb az életem, a derekam, hátam se fáj és simán alszok még hason is. A babával pedig minden rendben, a múlt heti UH-n is abszolút megfelelően növekszik a korának megfelelően.
2014. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
En 13hetes vagyok. Kellett mas fazonú nadrágot, mert a passzentos csiponadragokat nem tudtam begombolni magamon, most mar fel zippzarazni sem. 164cm vagyok es 51kg. Eddig kb 1 kg-ot híztam. Nekem hirtelen indult meg a hasam. Nem puffadás, mert reggel-delben-este ugyanekkora.
2014. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13 héttöl látszódott mini pocak!
2014. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!