Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lánykát váró Kismamik, milyen...

Lánykát váró Kismamik, milyen nevet adtok a lányotoknak?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok, most derült ki hogy kislányt várok! Eddig csak fiúnevekben gondolkodtunk, annyira biztosak voltunk benne hogy fiú! Hát ennyit a női/anyai megérzésröl... :))

Persze nagyon örülünk hogy kislány, de olyan sok szép lánynév van!

Hátha a Ti választásaitokbol ihletet nyerünk! :)


2014. máj. 22. 08:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Szép nevek!

Kedves utolsó èn èpp fordítva vagyok, nekünk több favorit fiúnevünk van, de valahogy egy lánynevet nem érzünk a szivünkhöz közelinek...

2014. máj. 22. 12:34
 12/20 anonim ***** válasza:
Mi még nem tudjuk, hogy mi lesz, de lány nevünk nekünk is több volt. A szívem mélyén kislányt várok és ha így lesz akkor Zsófia Ilona lesz :)
2014. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hanna Regina
2014. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mi is aug. elejére várjuk Réka lesz!
2014. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Róza lesz (július közepe)
2014. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mi is augusztus elejére várjuk :) Nekünk mondjuk fiú lesz de ha lány lett volna a Fanni nevet kapta volna!
2014. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 lányka nevünk van és nem tudunk választani:-)Emili,Hetti,Lotti,Maja.......már van 2 kislányom ők a Meláni,Karolin nevet kapták:-)
2014. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jövő hónap végén érkezik Petra Eperke. Nekünk sincs fiú nevünk. "Szerencsére" már az első gyermekünk is kislány, mert ha fiú nevet kéne választani, hát nem tudom, hogy mi lenne!
2014. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Aug 01-re vagyok kiírva, Mi a Léna nevet választottuk a kislányunknak.
2014. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
En aug.vegere varom es nekunk a emma kiara,leah natasha,natalia nekem ezek tetszenek.a papanak meg viktoria,vivien,liliana.
2014. máj. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!