Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kétszer hasonló tünetekkel...

Ha kétszer hasonló tünetekkel vetéltem el, akkor ha most megint olyan tüneteim vannak, akkor valószínű most is?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 vetélésen vagyok túl. Mindkétszer 7 hetesen volt egy kis szines folyásom. Első alkalommal 7+3 voltam, mikor barnás-pirosas-rózsaszínes folyásom volt, nagyon pici, de hetekig tartott. Egy nappal a betöltött 12.hét előtt vetéltem el. Gyógyszert nem kaptam, külföldön élek, itt nem kezelik ezt a problémát...sőt, meg se néztek. 2. alkalommal 7+2 voltam, mikor nagyon pici pötty pirosas-rózsaszínes folyásom volt két napig, de írtó pici. Akkor már elmentem magán uh-ra egy héttel később és ki is derült, hogy akkor állt le a fejlődésben, mikor pöttyöztem.

Tegnap 6+2 voltam, és este egy nagyon halvány rózsaszínes pici mennyiségű folyásom volt, majd ma reggel is egy nagyon pici, de az már barnás-narancsos színű volt, és nagyon kevés.

Mivel volt már két vetélésem és előzőleg behazudtam a korházban, hogy barnázok, így-a két vetélésre való tekintettel-hajlandóak voltak kiírni uh-ra szerdára.

Sajnos csak a progeszteron krém van a kezemben, az adagot kicsit megemelem.

Volt már valaki hasonlóan, hogy legalább egyszer már elvetélt és ugyanolyan tüneteket produkált legközelebb, de ezúttal nem volt gond? Bíztassatok kicsit, nagyon félek.


2014. máj. 25. 11:45
1 2
 11/13 judit 001 válasza:
Szia en angliaba elek.sajnos tudom mijen hejzetben vagy.en is elveteltem 1 szer es semmit nem csinaltak.most ujbol teherbe estem es ugyan az a.tunetem mint neked verzo barnas pecseteles de fajdalmak nelkul.szerintem probaj minnel hamarabb be.jutni uh.hangra h halgassak meg a.baba sziv hangjat sok szerencset remelem meg marad a baba
2014. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szia, sajnálattal hallom, hogy te is így jártál és most megint aggódhatsz. Remélem jóra fordul nálad minden!

Én teljesen feladtam a reményt, mikor végre eljutottam az uh-ra. Szerencsére a történések miatt adtak időpontot. Legnagyobb meglepetésemre a baba élt és virult, sőt, 9 hetes volt, nem pedig 7 hetes. Amikor pedig a 12 hetes uh-ra mentünk 13 hetesen, akkor még 1 hetet ugrottunk. A 20 hetes uh-on már nem ugráltunk heteket:D Megcsináltattam a down szűrést, szerencsére ép és egészséges. Mára már javult az uh technika, alaposabbak, mint 4 éve. Kiderült, megint kislányom lesz, mert ha nem írtam volna egy egészséges terhességem volt mindezt megelőzően. Ő egy 4 éves kislány ma már, és nagyon várja a kistesóját. Nagyon aktív baba, ma már akkorákat tud rúgni, hogy fáj:D Épp ma voltam MF-nál, 28 hetet töltöm holnap. Ezzel hivatalosan is belépek a 3. trimeszterbe---el se hiszem. December 23-ra vagyok kiírva, jó kis ajándék lesz karácsonyra:D Mondjuk remélem hamarabb jön kicsit. Most vasárnap megyünk 4D-re-elsővel is voltunk-drága, de megéri:D

Az a szerencsém, hogy a teherbeesés elég könnyen megy nekem-jóformán rám néz a férjem és teherbe esem. Mivel nem szeretnénk több gyereket, így ki kell találnunk valami jó védekezést utána.

Sokkal nehezebb ez a terhesség, mint az első-elsővel semmi nem volt, hát most bepótolok mindent, de nem bánom:D

Hasonló sikereket kívánok neked is!

Hazudj be mindent, hogy megnézzenek! Nekem 2 vetélés kellett hozzá, hogy végre figyeljenek rám:(

Ja igen, és szerintem nekem progeszteron hiányom volt, még ezzel a terhességgel is, csak én kezeltem magam. Itt nem kezelik, és otthonról nem tudtam gyógyszert szerezni, de volt progi krémem-netről rendeltem. Kentem magam a 14-15. hétig-még így is volt egy picike barnázás. Szerencsémre ez a baba nagyon akar élni:D

Még egyszer, sok sikert! Majd írd meg, hogy sikerült e dokihoz menned!

2014. szept. 29. 19:27
 13/13 anonim ***** válasza:
Jajj nagyon gratulálok. Sok boldogságot! Majd jelentkezz ha megszületett. :-)
2014. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!