Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire térhetek el az...

Mennyire térhetek el az előírt diétától?

Figyelt kérdés

Az cukorterheles után, (8,1) az orvos kiírt 150 grammos CH diétára. Eddig sikerült is rendben betartani, de most ebben a nagy melegben nagyon rosszul esik az étel, és nem tudom mindig megenni a kiírt mennyiséget, mert ha többet eszek az kijön.

Ez mennyire gond, illetve még az érdekelne, hogy egy héten egyszer ehetek 2 kocka milkacsokit kiszámolva? ezt azért kérdezem, mert ugye cukrosat nem lehet enni ugye. Az orvos engem nem küldött dietetikushoz, szóba se hozta, tehát tőle nem tudom ezeket megkérdezni.



#diéta #cukor #terhes enni
2014. máj. 26. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is terhességi diabéteszem volt, voltam vele dietetikusnál és diabetológusnál is.

A terhelt cukrodat 7 alatt kell tartani az a lényeg.

Milka csokit nem igazán, ha mindenképp csokira vágysz 60%-os kakaótartalmú felettit ehetsz, persze abból is csak 1-2 kockát.

Azért a 150 g CH-t érdemes bejutattni a szervezetedbe, mert a baba nem fog tudni miből "gazdálkodni".

2014. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!