Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 évig szedtem fogamzásgátlót,...

5 évig szedtem fogamzásgátlót, két hónapja abbahagytam. Ezután megszakításos védekezés mellett szexeltem, most nem jött meg, de minden teszt negatív. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Öt évig szedtem Tri-regol tablettát, így 25 napos ciklusaim voltak. Két hónapja abbahagytam, ebben a két hónapban 21 napos ciklusaim voltak. Az utóbbi hónapban együtt voltam egy sráccal a menstruációm elmúlása utáni első napon, nem élvezett belém, a magömlés előtt bő egy perccel kivette. Mostmár 6 napja késik a menstruációm a 21 napos ciklushoz viszonyítva. A 21 napon nagyon görcsölt, azt hittem meg fog jönni, de nem. Vettem 3 különböző tesztet is, mind egyértelműen negatív lett.

Vannak bizonyos tüneteim: fejfájás, hányinger, derékfájás, pufi has. De tudomásom szerint terhesség esetén ezeket a hcg okozza, de akkor a vizeletemben is kéne lennie, nem?

Vajon mi lehet?

A válaszokat köszönöm.


2014. máj. 29. 11:29
 1/5 ivilicious ***** válasza:

Én negatív teszttel vagyok már 23 hetes:)


Szerintem menj el dokihoz, lehet ezer oka, főleg a Tri-regol, ahogy tudom, elég "durva" gyógyszer, párom anyja miután abbahagyta, cisztája lett - de ez most nem törvényszerű, csak azt mondom, menj dokihoz.

2014. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet terhesseg is, de en inkabb azt mondanam h a hormonok osszezavarodtak es csak azert kesik mert nem szeded a gyogyszert, mikor en is x ido utan abbahagytam volt h 10 napot kesett, de terhes nem voltam. Ha utana olvasol a fogamzasgatlotol ez is lehetseges h ossze-vissza jon meg ha abbahagyod, ido meg beall rendszeresre.

Off: irod h abbahagytad es nem azt irtad h ferjeddel, paroddal fekudtel le hanem ha jol ertelmezem egy "idegennel" akkor minek hagytad abba? Foleg ha nem is akarsz gyereket? Bocsi h eltertem a lenyegtol de kicsit osszezavarodtam.

2014. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok április 1el hagytam el a gyógyszert áprilisban meg is jött időben 25-én de ebbe a hónapban még nem jött meg. nem is bánnám a baba lenne :) de a teszt negatívot mutatott :(
2014. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szedtem tri-regolt 2 évig. Mikor abbahagytam, az első havi megjött, aztán 5 hónapig semmi. Persze tesztek negatívak, voltam nőgyógyásznál is, aki azt tanácsolta, hogy várjunk, majd mikor újra mentem felírt egy gyógyszert, ami megindította volna, de szerencsére mielőtt kiváltottam megjött magától. Utána megint egy kimaradt, aztán helyreállt. Ebben az időben én is beképzeltem magamnak mindent, a létező összes tünetet produkáltam. Azóta már van egy kislányom, vele nem voltak tüneteim, (csak a gyomorégés és a mellfájdalom), sőt még véreztem is, úgyhogy össze se tudom hasonlítani az akkori érzéssel. Azt javaslom menj el nőgyógyászhoz, hogy magadat is megnyugtasd, mert lehet, hogy az idegesség miatt is késik.
2014. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2014. máj. 29. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!