Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogyasztható ennyi idősen is...

Fogyasztható ennyi idősen is kávé? Nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
39+2 hetes kismama vagyok és már jóslófájásaim vannak,de nem ment el a nyákdugó vagy is még eddig nem vettem észre és nem is folyt el a magzatvíz sem.Nagyon ritkán fogyasztok kávét mikor,hogy kívánom ,de az se nagyon mondhatnám,hogy kávé,mert tejesen iszok ami nagyon lightos.
2009. dec. 31. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Vérnyomásod rendben van? Nekem a doki azt mondta napi két gyenge kávé belefér. Nekem alacsony volt a vérnyomásom végig a terhesség alatt, a kávétól sem emelkedett.

BUÉK!

2009. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem felesben nyugodtan. Fele kávé, fele tej.

Én ittam legalább egyet, nem bírtam volna másképp, fájt a fejem.

A vérnyomásom rendben volt.

Csak alig tettem bele kávét.

2009. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a vérnyomásom rendben van.Ez a harmadik napja,hogy jóslóim vannak és keményedik a hasam,voltam dokinál is meg a védőnőmmel is beszéltem és csak annyit mondtak pihenjek.Mások azt mondják,hogy menjek kórházba mert ez már a szülés.Görcsöl a hasam alja és keményedik és olyan mintha kakilni kéne de mégse,de az is hamar elmúlik.Nem rendszeresen görcsölök.Doki január 6-ra rendelt vissza, és január 13-ra vagyok kiírva
2009. dec. 31. 11:41
 4/8 A kérdező kommentje:
Boldog Új évet mindenkinek!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 31. 11:42
 5/8 anonim ***** válasza:

SZIA

bocsi nem kötekedni akarok , csak nem értem h hogy lehet az h jan13ra vagy kiirva és 39+2hetes vagy? szeritnem tuti hamarabb meg fogsz szülni mint a kiirt dátum.

ezek a jelek amiket te leirsz a szülést megelőző napon voltak. és másnap hajnalban megszültem. DE minden ember és minden terhesség más.


gyors és komplikáciok nélküli szülést kivánok neked, jo egészséget és sok boldogságot a következő évre- na meg azutániakra is :)

2009. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt én sem értem,mert mi a védőnővel kiszámoltuk és január 4-5.-re esik.És január 6.-án kell visszamennem NST-re.A helyettesítős doki írta be a január 13-at.A menstruációm első napja az március 31.-e volt és a kalkulátorok szerint is január 4-5 körüli a várható szülés időpontja.
2009. dec. 31. 13:23
 7/8 anonim ***** válasza:
A menstruációm szerint jan 16-ra, a 12 hetes uh szerint jan. 24-re várhatom a babócát. Ezzel szerintem nem kell foglalkozni, úgyis akkor jön, amikor ő akar. Tényleg figyeld a jeleket, mert ezek már nagyon szülés-gyanúsak:) BUÉK Mindenkinek!!!
2009. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.És figyelem a jeleket.Buék neked is
2009. dec. 31. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!