Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire szükséges a fogászat,...

Mennyire szükséges a fogászat, ha nem is fáj a fogam?

Figyelt kérdés
Rettegek tőle!
2014. jún. 4. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szukseges. Ajanlott, de nem kotelezo. Ha nem akarsz elmenni, nem kell.
2014. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

A kiskönyvben van egy rész amit a fogorvosnak kell kitölteni, elmész, ránéz a fogaidra, ha talál lukasat akkor is kitölti a kiskönyvedet hogy jelen voltál, látott. Ha azt mondja hogy menj vissza kezelésre, de te nem mész mert félsz vagy nincs kedved akkor nincs semmi.

Első terhességem elején elkezdtem járni hogy megcsináltatom a lukas fogaimat, 3-at megcsinált, a maradék 1-el nem volt kedvem elmenni. Senki nem szólt semmit, az én dolgom volt. De a kiskönyv miatt elkell menni.

2014. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

A szüléstől nem rettegsz!? A fogorvosi kezelés annyira fáj mint a nőgyógyászati vizsgálat, viszont szülésnél azt mondod majd inkább elmész 100x fogorvoshoz, mint szülni!


A lényeg, menj el, mert terhesség alatt nagyon romlanak a fogak, s ha most nem teszik rendbe, utánna fogatlan Anyuka leszel, ami nem túl szép látvány.


Sosem tudni két fogad között nem-e romlik, amit te nem látsz, fogkő....

Most ingyenes, érdemes megcsináltatni!


Minap eladtam vaterán egy kisruhát. Hívott a vevő, hogy jön érte, kellemes hangja volt, egy szép igényes ruhát vett, gondoltam igényes nő lesz, erre, elől minden második foga ki volt rohadva...

Undorító volt!


Megvan az emberek véleménye az elhanyagolt nőkről!

2014. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

Az elhanyagolt nő azért erős, soha nem volt problémàm a fogammal, ismeretlen számomra minden kezelés, ezért félek tőle.

2014. jún. 4. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező a kiskönyv miatt sem:)
2014. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ajánlott, de nem kötelező. Első terhességem idején én sem voltam, senki nem hiányolta. A háziorvoshoz is elfelejtettem elmenni (asszem valami belgyógyászati vizsgálatra), az se hiányzott senkinek. Az ekg-ra is szülés előtt két hónappal mentem. Gyakorlatlan voltam, senki nem mondta, hogy ezek a vizsgálatok is léteznek, én meg nem is néztem a kiskönyvben. A nőgyógyászati, labor, UH vizsgálatok mind megvoltak, még több is, mint kellene. Ja, és én iy rettegek a fogorvostól, gyerekkorom óta. Minden alkalommal gyomorgörcsöm van, előtte, de csak addig, amíg be nem ülök a székbe, és elkezd dolgozni a számban. Persze már tudja, hogy érzéstelenítő nélkül bele sem nézhet :)
2014. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat hármas, örülök, hogy te nem félsz a fogászattol es neked semmiség. En rettegek. Bármit hajlandó vagyok elviselni helyette. Par hónapja elszakadt a hatizmom. Bepisiltem a fájdalomtól, erős fajdalomcsillapitok on éltem hónapokig, a parom törölte a fenekemet, mert nem tudtam hátranyulni, ugy fajt, de inkabb az, mint a fogorvos, annyira felek tőle.
2014. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem rettegek a fogorvostól (az a titok hogy jó szakembert kell találni), de valahogy kicsúsztam az időből, hogy elmenjek. Nem volt gond a fogaimmal. De a kutyát nem érdekelte, hogy voltam-e fogászaton. Én a háziorvost is kihagytam.
2014. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem voltam fogászaton, egyedül csak a drága védőnőm pörgött rajta, de az engem nem igazán érdekelt.
2014. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!