Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öntsetek belém lelket kérlek?...

Öntsetek belém lelket kérlek? Második babámat hordom túl éppen, és nagyon félek a szülésindítástól?

Figyelt kérdés

40+3 hetes kismama vagyok, második babánkat várom. Első babánknál 41+2 naposan indították a szülést, végig emelték az oxit, brutális fájásaim voltak, de 12 óra után sem tágultam, így megcsászároztak...sajnos nagyon rossz élményként gondolok vissza a szülésre, főleg azért, mert kb 3 órán keresztül ment a huzavona, hogy most császár legyen-e vagy sem, miközben nekem egymást érték a fájások, és két fájás között már volt, hogy elájultam...

Most 40+3 hetes vagyok, és ha nem indul be magától a szülés, akkor legkésőbb betöltött 41. héten ugyanígy indítani fogják, annak ellenére, hogy már sokszor kértem, hogy az előzmények miatt császározzanak meg. Sajnos ebben a kórházban nem támogatják ezt ezek szerint. Nagyon szeretném, ha beindulna magától, félek ettől az egész oxis horrortól, szeretném átélni, hogy milyen az, amikor a baba dönt arról, hogy itt az idő, elfolyik a magzatvíz stb...de úgy érzem, hogy kezdek rágörcsölni a témára...

Kérlek Titeket, valahogy biztassatok, ha van időtök, energiátok, írjatok, előre is köszönöm!!! :)


2014. jún. 5. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Jajjj, én nagyon drukkolok, azt hiszem írtál már egy kérdést, oda is írtam, én voltam a szülésznŐ válaszoló.


remélem megreped a burok, vagy beindulnak a fájások, nagyon szurkolok!


/szex esetleg? van, hogy segít... persze, csak ha nem vagy eltiltva!!!/

2014. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, én írtam ki kérdést valamelyik nap szülés témakörben, most biztos valami parázógépnek tűnhetek :D de sajnos tény, hogy tényleg be vagyok tojva...aranyos vagy, hogy drukkolsz, köszönöm szépen!Szexelni szexeltünk valamelyik nap, sajnos nem hozott eredményt, de még próbálunk ma összebújni apával, hátha...próbálok nem görcsölni a témán, de nehéz...
2014. jún. 5. 13:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg relaxálni. ..komolyan...és kérd meg a kicsidet, hogy szülessen meg és segítsen anyának, mondd neki, hogy segíteni fogod.vele kell beszelned..
2014. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem az aggodalmad, nyilván ezt predesztinálta az rossz élmény... Egyébként mi is szoktuk javasolni a relaxálást: kicsit engedj le, ülj be egy kád vízbe, hallgass zenét, és próbáld elképzelni az ideális szülést. Nyilván ez nem varázslat, de az aggodalmat, a félelmeket picit le tudja nyomni. Nem tűnsz paragépnek amúgy, teljesen logikus a félelmed.
2014. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Forró fürdő segíthet, esetleg lépcsőzés? De erről megoszlanak a vélemények, hogy szabad-e? Nagy sétákat mindenképp javaslok.


Bíztatásul: nincs 2 egyforma szülés.:) Hátha most máshogy lesz, még ha indítják is.


Esetleg másik kórház, ahol vállalják a császárt?

2014. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Megy a drukk! Még van pár napod, beindulhat saját magától is nyugi.
2014. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia, én is megértelek, drukkolok, hogy induljon magától! Én is nagyon nem akartam,hogy majd indítani kelljen esetleg,pedig nekem első baba volt és nem volt ilyen rossz élményem előtte,csak hallottam róla. Szóval szorítok neked!Beszélgess a babáddal, hogy legyen szíves bújjon ki,mert nagyon várod :-)Gondolj ilyen pozitív dolgokra,spontán szülésre,s bízz benne hogy valóra válik. Minden jót nektek!
2014. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Relaxálj és kérd meg a babát,hogy szülessen meg,de most komolyan. És ne gondolj a rossz dolgokra,mert bevonzod.
2014. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én nekem is ugy volt, hogy indítják, es nagyon beparáztam! Haza jöttünk hetfőn, (kedden reggel indították volna) és elkezdtem takaritani, hogy ugye ne igy haggyam itt a házat, meg gondoltam elterelődik a figyelmem, porszívóztam ( 2szoba, nagy nappali, konyha, fürdő :) ) mosogattam, tükröt takarítootam, poroltam, szinte komolyan mindent megcsinaltam!! Hat estere éreztem is, hogy nagyon ki vagyok merülve! Este 10fele lefeküdtem aludni, és éjfélkor arra keltem, hogy valami nem stimmel! Hajnal 2-ig vártam, de akkor mar 5 perces fajásookal, akkor tudott rávenni a párom, hogy be menjünk :) mire oda ertünk szivargott a magzatvíz! 4:40-kor pedig megszületett a kislányom! Dokimmal nevettük is, mert hetfő reggel azt mondta, hogy kapok egy utolsó esélyt, az aznap ejszakát, h megszüljek! És az en kicsikém hallgatott rá :) hát nem tudom mnnyit tudtam neked segiteni, de próbáld ki, hatha beválik! Szerintem nekem a takaritástól, mozgástól indult be!! Könnyü szülést kívánok!!!! És sok sikert!
2014. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
KEdves vagy utolsó, de hidd el, már mindent próbáltam...takarítani szinte minden nap takarítok, porszívózok, elég mozgékony vagyok alapból is. Tegnap nekiálltam egy kicsit tornázgatni is, de semmi...keményedések, jóslók vannak amúgy bőven, de mindig elmúlnak, és már csak reggel térek magamhoz. Még van egy pár napom, próbálok reménykedni, relaxálok is, zenét hallgatok, tegnap megnéztünk este a férjemmel egy jó filmet is, hogy egy kicsit elterelődjön a figyelmem. De jó is lenne, ha történne végre valami! :) Köszönöm a kedvességeteket, és hogy drukkoltok nekünk! :)
2014. jún. 6. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!