Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik Fb-on jelentették be az...

Akik Fb-on jelentették be az ismerősöknek, távolabbi családtagoknak, hogy babát várnak, azok hány hetesen tették?

Figyelt kérdés
Mindenképpen közzé kell tennem ott is,mert pl távoli rokonokat nem akarok körbetelefonálni és azt sem akarom,hogy valaki esetleg meglásson az utcán és induljon a pletyka,hogy most kövér maradtam az első után,vagy megint terhes vagyok. Nem vagyok már tini,bőven a 30-hoz közel állok,csak zavarnak az ilyen találgatások (az első terhességem alatt is ez volt). 14 hetes vagyok egyébként.
2014. jún. 5. 18:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Én a 24 hetes 4D ultrahang után raktam fel képet.Addigra már látszott, hogy babát várok,de korábban én szerettem volna közzétenni.
2014. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Valahogy megoldották ezt az FB előtt is. Szerintem elég egyetlen távolabbi rokont, vagy ismerőst felhívni, sőt fel sem kell külön ezért hívni, csak megemlíteni, ha valami más miatt véletlenül beszéltek, és az összes többi pár napon belül tudni fogja. :)
2014. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
20. héten, amikor kiderült, hogy kislány. Elkészítettem egy fodros kisruha kicsinyített mását, a pocakomhoz tartottam (akkor azért már gömbölyödtem), a férjem pedig lefotózott. Ezt töltöttem föl. Ez mindent elmondott, mindenki vette is a lapot. :)
2014. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
16 hetes voltam amikor apuka kérésére felkerült a piciről egy uh kép. 30hkm
2014. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
16 hetesen!
2014. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
privát üzenetről már hallottál? több embernek is lehet egyszerre írni:) ott küldheted a képet is, ha van uh-ról meg az üzit is.:)
2014. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
8 hetesen. Jóóól le fognak pontozni. Nincs 2000 fb ismerősöm, csak a legközelebbiek, akikkel pl. egy esetleges vetélést is megosztottam volna.
2014. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
a közelebbi rokonok majd hirdetik az igét. akkor teszed közzé, amikor akarod, nincs "jó" időpont. és akkor se lenne semmi, ha nem tennéd közzé. egy picit az egyik rokonomra emlékeztetsz, aki szíve szerint kiírta volna magára a strandon, h "terhes vagyok, nem pocakos". mentségére legyen mondva, h egy étkezési zavaros huszonéves volt. nade te majdnem 30 évesen... ennyi kiállásod lehetne már, h ne az érdekeljen, h miről folyik a pletyka. vmiről mindig. ha nem ennek kapcsán beszélnek rólad, majd találnak mást, amitől közszájon foroghatsz
2014. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszi 8-as,de volt ilyen kérdés? Kértem,hogy jellemezz,esetleg szerettem volna felszólítást,hogy milyen legyek? Örülök,hogy emlékeztetlek egy ismerősödre. Ne haragudj,hogy zavarnak az ilyenek,sajnos ezeket nem tudom befolyásolni. Az első terhességemet nem jelentettem be,a legjobb barátnőm pedig kapta hetente/2 hetente a leveleket,hogy én most meghíztam,vagy terhes vagyok?! Nem akarom,hogy megint ez legyen,kövezz meg érte,hogy zavar az ilyen. Többieknek köszi a választ.
2014. jún. 5. 19:06
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

Valakinek csípi nagyon a szemét, hogy MÁSOK mit csinálnak, köszönjük a lepontozást, kedves besavanyodott öreglány! :)))

Kérdező: ne is magyarázkodj, mindenki azt csinál, amit akar, mindenki úgy használja a FB-t, ahogy neki tetszik. Boldog babavárást és nyugodtan tedd ki a fotódat, legyél büszke rá, hogy babát vársz és boldog vagy! :)

2014. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!