Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérdésem, amiben várom a...

Kérdésem, amiben várom a segítségeteket: Babát tervezünk, ez az első hónap. A ciklusom rendszertelen sajnos. (voltam hormonvizsgálaton, ott nagyjából minden rendben volt, ciszta nincs, áprilisban voltam dokinál). Lehet baba?

Figyelt kérdés
Az általam számított peteérés alapján hétfőn-kedden kellett volna megjönnie. (5 napja késik) Lehet ez baba?Teszteltem,5 napos késésnél de negatív. Viszont 2 hete szinte folyamatosan "mindjárt megjön érzésem van", ilyet soha sem szoktam érezni. Lehetek terhes szerintetek?

2014. jún. 8. 11:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A rendszertelen ciklus miatt, es ha az ember lánya ír-es, es nem kezelik, a rendszertelen cikluson kívül progeszteronhianyt okoz (egyszerű vervetellel kideríthető a 21. napon is), ami a baba megtapadasat vagy vetelest okozhat. Talán érdemes lenne megnezetni, ha nem néztek, mar csak úgy is :)


Egyébként 1 hónap sikertelenség, ha ugy alakul, meg semmi (tudom, nehéz), de ha mondjuk meg fel évig rendszertelen a menstruaciod, akkor én a helyedben tényleg megmutatnam endokrinologusnak a leleteket, biztos, ami biztos alapon.

Én mondjuk előbb is, de én is ugy voltam, hogy 1 nagyon jó meddőségis doki volt az orvosom, es nehogy mar nekem mások bepofazzanak, hogy mi a bajom ;) es de :)

2014. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Nőgyógyász és endokrinológus is látta az eredményt. és mindketten azt mondták egymástól függetlenül, hogy nem IR. Nem hagyott nyugodni a dolog, ha már ennyien mondtátok, így ma este ezen kívül megkérdeztem még dietetikust is aki a Budai meddőségi kp-ban dolgozik. azt mondta ezzel nincs tennivaló. Képlet alapján is kiszámolta. Azt mondta h az egészséges táplálkozás ajánlott minden PCOsnak és babatervezőnek. De ez nálam nem gond, főleg, hogy alapban nem eszem finomított cukrokat és fehér lisztes dolgokat egyáltalán és rendszeresen sportolok és nincs rajtam fölösleg.

3 különböző szakember mondta h ez nem IR. Szóval egyelőre nem kérdezek meg egy 4.-et, de köszi a kommenteket.

Akinek PCO-ja van: csak annyit, h tesómnak is az van és most várja a 3. babáját.:)lehet h szerencséje van:)

2014. jún. 8. 22:41
 23/25 anonim ***** válasza:
Én kívánom, hogy te is mihamarabb járj te is szerencsével.
2014. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem ettol sokkal jobbak voltak az ertekim,megis 1evig tartott mire teherbe estem pcoval. Pedig probalkozas elott mar elmentem dokihoz,h mire odaerunk,biztos legyen a siker. A veteles kockazata pedig nagy,megha neked ez hihetetlen is. A pco anyagcserezavar,szoval a helyes taplalkozas nem attol fugg,h neked van-e sulyfelesleged. En nogyogyaszhoz jartam,szoval lehet elobb osszejott volna endo doki segitsegevel. jo sok sirassal telt el az egy ev,de megerte hallgatnom olyan emberek tapasztalatara,akik ezeken atmentek.(vitaminok stb.) A spermavizsgalatrol sem szabad megfeledkezni. Jaj,annyi minden van.. 14+3 hetes hihetetlen boldog kismama :)
2014. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nos...rég nem reagáltam aminek oka márciusban megszületett a kisfiam:)))) a kérdésem feltevésènek hònapjában nem,de a kövezkezőben terhes lettem:)))) minden rendben volt a 9hònap alatt. A terheléses cukrom is tökéletes lett egyébként. Szòval én vagyok az élő példa hogy sok kommentelőnek nem volt igaza....persze tudom...biztos mázlim van...
2015. ápr. 28. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!