Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan, aki kb.6...

Van köztetek olyan, aki kb.6 hetesen volt orvosnál, és utána majd csak a 12. hétre hívta vissza a doki? Hogy bírjátok ki ezt a 6 hetet túlaggódás nélkül?

Figyelt kérdés
Én most vagyok a 8.hétben és még egy hónap a következő vizsgálatig. Szívhang még nem volt az első vizsgálaton, csak petezsákot (0,68 mm) szikhólyagot látott a doki. Igazából panaszom nincs, nem vérzek, enyhe görcsöléseim voltak az elején, de tudom az természetes. De közben meg annyi rosszat olvasni, hogy észrevétlenül elhal a magzat... Nem akarom túlparázni, de olyan hosszú ez az időszak.
2014. jún. 11. 18:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Igyekszem felhagyni a túlzott aggódással. Nem bírtam magammal, és kértem egy UH-központba időpontot. Igaz, a 8. hétre adtak, még bő 1,5 hét van addig, de legalább megnyugszom majd, hogy minden rendben van. Köszönöm!
2014. jún. 12. 12:28
 12/14 A kérdező kommentje:
Jav.: a10.hetre kaptam idoponto!
2014. jún. 12. 12:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyébként a babák nem szeretik az ultrahangozást. Persze, menjél, hogy megnyugodj, de ne legyen belőle kéthetes rendszer. Szerintem.
2014. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Persze! Ha mar a 6 hetes uh-on lett volna szivhang,akkor nem aggodalmaskodnek. Csak szeretnem tudni,hogy eteren minden oke-e.
2014. jún. 12. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!