Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a havi egy szeretk...

Szerintetek a havi egy szeretkezés okozhat gondot ebben az esetben?

Figyelt kérdés

4-5 hetesen volt egy kevés barnázásom, ami mindössze egy délutánon át tartott. Kaptam Utrogestan hüvelytablettát, amit 12 hetes koromig kell használnom. Most 11 hetes vagyok.

A papíromon veszélyeztetett terhesség szerepel, de ennek az oka leginkább az, hogy hat év után sikerült csak teherbe esnem.

Eddig teljes mértékben tartózkodtunk a szextől, de nem lenne rossz legalább havi egy alkalom.

Szerintetek úgy, hogy azóta semmi gondom nem volt, meg merjem próbálni?Az orvosom nem beszél ilyenekről és cikinek tartom megkérdezni!


2010. jan. 3. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig jobb lenne ha megkérdeznéd.

Annyira nem lenne vidám dolog 6 év után elveszteni a babádat csak azért mert "hűű, de ciki" megkérdezni valami fontos dolgot.

2010. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az orvost kellene megkérdezni. Ha oylan az állapotod havi 1 szex is okozhat gondot. Ha viszont nyugodtan szexelhetnétek,csak te nem mered megkérdezni,akkor feleslegesen böjtöltök:-) Kérdezd ugy h a doktor úr szerint szabad e házaséletet élnünk a terhességem alatt? Nem ciki szerintem minden terhes nő megkérdezi tőle.
2010. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez egy idős főorvos és nem olyan a kapcsolatom vele mint az előző fiatalabb dokimmal!

Azért próbálok itt tanácsot kérni, hátha járt valaki hasonló cipőben és ő megmerte kérdezni!

2010. jan. 3. 14:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
6 év próbálkozás után én nem kockáztatnék. de az orvost kérdezd, ez nem ciki kérdés.
2010. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet ciki megkérdezni. Nagylány vagy már, és te is, meg az orvos is tudjátok, hogyan lesz a gyerek, nem lehet tabu a téma. Szedd össze a bátorságod, és beszélj vele, kérdezd meg nyíltan, hogy közösülhettek-e, lehet-e orgazmusod.


Kérdés nélkül szerintem ne próbáld meg. Mi a fontosabb: 6 év után végre egy gyerek, vagy a maradék 6 hónapban havonta egy szex?


Ha az orvossal sem mersz beszélni a szexről, akkor mi lesz majd, ha a gyermeked fog kérdezgetni?

2010. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

itt is megkérdezheted: www.webbeteg.hu regisztrálás után.


itt orvos válaszol nem pedig laikusok mint mi.

2010. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden eset és nő más. Attól, hogy másnak megengedték, neked még lehet, hogy nem szabad.


Ne zavarjon, hogy idős. Azért kapja a fizetését, azért van, hogy neked segítsen. Szedd össze a bátorságod, mit veszíthetsz? Maximum annyit, hogy látod őt elpirulni - bár nem hinném, hogy 40 évnyi nőgyógyászati tapasztalattal a háta mögött még van mivel őt zavarba hozni.

2010. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
en nem tennem a helyedben biztosan kibirod.foleg az elso trimeszter nagyon veszelyes de ezt te biztosan tudod,aki 6 evet vart arra hogy baba legyen az mar minden tud errol vagy legalabbis jo sokat olvasott errol a temarol nemde?!
2010. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Természetesen sokkal fontosabb a babám mint bármi más a világon, viszont természetesen felmerül az emberben a gondolat, hogy lehet hogy tényleg felesleges büntetem a párom, mert elképzelhető hogy lehet, hiszen semmi panaszom nincs azóta.

Megkérdezni nem hiszem hogy megfogom, mert más lenne, ha olyan körülmények között vizsgálna, hogy nem lenne még körülöttünk 3-4 ember. De azért kösz..........Reméltem válaszol olyan ember is aki hasonló gondokkal küzd vagy hasonlít az ő esete az enyémhez!

2010. jan. 3. 14:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én veszélyeztett voltam végig, igaz más okból, de attól nem kell a "párodat" bűntenti, hogy neked nem lehet szexelni. Másképp is lehet neki örömet okozni, a te örömödet meg majd bepótoljátok, ha megszületett a pici. :)
2010. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!