Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam dokinal,38...

Tegnap voltam dokinal,38 hetes vagyok, azt mondta h egy het mulva menjek vissza ha addig nem szulok meg, es ne egyek, ezt valyon miert mondta? Azt mondtra h lehet csaszarozni kell ha meg sokat no a baba, mar be van ekelodve, nagyon lent van.

Figyelt kérdés
Csaszarozas elott nem szabad enni? Ezt elfelejttem megkerdezni,valyon azert mondta mert meg akar csaszarozni,ezt nem szeretnem,pedig nem is olyan nagy a baba ,kb 3 kg. Mi a velemenyetek?

#császározás #beekelodott
2014. jún. 18. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen valszeg ezért mondta. Császárra éhgyomorra kell menni természetesen, hiszen nagy hasi műtét.
2014. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A császár egy műtét, műtétek előtt nem szabad enni.

Na de: reggel kell bemenned? Akkor biztos éhgyomorra gondolta.

Mi nem tudhatjuk, mire gondol az orvosod, neked kellene megkérdezni!

2014. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Uram Isten,igen reggel kell bemennem,olyan nagy stresszben voltam hogy elfelejtettem megkerdezni hogy miert is nem szabad egyek,akkor lehet h csaszarozni akar. Na most be vagyok tojva!
2014. jún. 18. 13:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Nyilván azért mondta mert megvizsgál reggel és ha úgy látja, hogy kell egyből meg tud császározni.
2014. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem csak a baba súlya dönt, lehet, h a fejkörfogata túl nagy. De ezeket a kérdéseket a dokinak kellett volna feltenned, már bocsi. Hogy tudsz így bízni benne és rábízni a tested és a gyereked életét, ha nincs tiszta, nyílt kommunikáció?? A szülés azért veszélyes üzem, nem rózsaszín takony, hogy odamegyek, gyertyát gyújtok, meg füstölőt, beteszem a kedvenc CD-met, lazán vajúdgatok 2 órát, majd gátvédelemmel, 3 nyomásra kijön a baba. Nem értem, hogy a fontos kérdésekről miért nem képesen beszélni a szülő nők a szülész orvosukkal…Bocsi, de ilyenkor mindig mérges leszek, ezek olyan kérdések, amikről nem a Gyakorikérdéseken kéne beszélgetni, hanem a doki rendelőjében.
2014. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hat akkor bisztos ez az oka,mondta is hogy lehet h bent kell maradjak,ugyhogy vigyem a cuccaimat,nagyon koszonom h valaszoltatok,ja es meg valami ha mar igy be van ekelodve a baba akkor nem lehetne vhogy kicsalogatni a jovo hetig?
2014. jún. 18. 13:58
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha ennyire merges vagy,miert nem tartod meg magadnak a valaszodat? Igy is kivagyok elegge nincs nekem szuksegem a te kioktatasodra! Ha nem tudsz segiteni akkor inkabb ne irj! Koszonom!
2014. jún. 18. 14:01
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Pedig ezzel segíteni próbáltam, mégpedig abban, hogy ne a fejed fölött döntsenek és te csak sodródj az eseményekkel, hanem hogy képbe kerülj, ne adj Isten beleszólásod is lehessen a dolgokba. Sajnálom, azért sok szerencsét kívánok a szülésedhez.
2014. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nyugi :)

először is a negyvenedik hétig hetente kell menned CTG (NST)-re, tehát ezért mondta, hogy egy hét múlva találkoztok megint.

hogy beékelődött a baba feje, az jelentheti azt, hogy hamarosan szülsz (nekem is 38 hetesen már beilleszkedett a baba, igaz, én a vizsgálat másnapján szültem, semmi előjel nélkül)


ne aggódj, simán beindulhat bármikor a szülésed.


valószínű azt mondhatta neked, hogy ha császár lesz, akkor előtte nem lehet enni, és hát lehet, hogy úgy véli, hogy amikor mész 39. hetesen a vizsgálatra, mert még nem jött világra a kicsi, de már orvosilag ilyen közel állsz a szüléshez, lehet, hogy indokoltnak fogja látni továbbküldeni téged a kórházba.


a három kilós baba tényleg nem nagy. még négy kilósokat is szülnek hüvelyi úton a nők... ez nem lehet az indok, max. ha nagy a gyerek feje, ha ő lát valami bibit, de erről kellett volna tájékoztasson, illetve a kiskönyvedbe bele kell írnia! (nézd meg, mit firkált bele) :)


szóval ne aggódj :) lehet, már addigra beindul. ha meg nem, akkor se éhezzél, ha mész vizsgálatra... de ha nem eszel nst előtt, legalább vigyél magaddal kaját :)


nem hinném, hogy sokat nőne a gyerek, amúgy meg nem is mindig pontosak a mérések. nekem 3300 grammra számolt az orvosom 38. hetes vizsgálatnál, erre másnap 2850 grammal született meg a kisfiam :)

2014. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

3 kiló baba nem egy hatalmas súlyú , meg lehet szülni simán, nekem mindkét gyerekem közel 4 kiló volt.

Ha addig nem indul meg a szülés, ne egyél aznap mikor menned kell hozzá.

Hetente kell menni szívhangot nézni, amíg meg nem születik a pici, ezért hívott vissza valószínűleg.

2014. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!