Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesvitamint szedjek? Vagy...

Terhesvitamint szedjek? Vagy az FLP-s termékek helyettesíthetik azt? Ha igen, mit és milyen adagban érdemes szedni?

Figyelt kérdés
Második babát tervezünk, a lányom 17 hónapos. Még szopizik, és emiatt nagyon sokáig szedtem a Gravidát (kb. 1 hete hagytam abba). Inkább az FLP-s termékeket szedném, és olyan anyukák válaszait várom, akik tudnak segíteni abban, hogy nekik mely termékek váltak be a várandósság alatt.
2010. jan. 4. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


A következőket szedtem várandósság alatt:

- Aloe Vera Gel (lehet Berry Nectar is)

- Nature Min az ásványianyag pótlásra

- Multivitamin Kids

- Arctic Sea az Omega3 miatt

Jót tesz még az Absorbent C (C vitamin), és nekem nagyon bejött egy 30 napos Probiotic kúra.

Ezekkel bika volt az immunrendszerem és nem mellesleg sosem volt szorulásom sem. A fogaim is rendben voltak, nem vérzett az ínyem sem (erre jó az FLP-s fogkrém).


Szülésre tanácsolom, hogy szerezz be Aloe Firstöt és Aloe Vera Gelly-t.

First-tel fújod napi 10x a gátat, 4-5 alkalommal kened Gelly-vel és hozzá szellőzteted, meg mellette jegelheted is, nekem ezekkel 6 nap alatt tökéletesen gyógyult a gátam.

Tejszaporításra a méhkaptár termékek és a Lite por jók.


Most 7 hós a lányom, jól érzem magam, szedem az ásványianyagot, a vitamint, meg az echinacea-t immunerősítésre (influenza ellen).

A szokásos terhesvitaminokhoz képest ezeknek a termékeknek sokkal magasabb a hatóanyag tartalmuk és könnyebben szívódnak fel.

Csak ajánlani tudom, remekül beváltak, az orvosom is azt mondta, szedhetem nyugodtan ezeket.


Mi most tervezzük a következő babát, de mivel az első lombik, így nekilátunk az FLP meddőségre javasolt kúrájának, mivel papíron makk egészségesek vagyunk.


Szép napot!

2010. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!