Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nálam verik ki a biztosít...

Csak nálam verik ki a biztosítékot ezek a szavak? : pocaklakó, pocakosság, babásodás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 09:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
73%

Engem a "pocaklakó" idegesít,olyan kis béna,szőke nős.

Úgyhogy nem vagy egyedül!

2010. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
55%

Engem igazából egyik sem borít ki bár hozzá teszem a babásodásról nem is hallottam még a pocaklakó meg aranyos szerintem.

Sokkal jobban bosszant amikor kötekedni meg oktatni jönnek fel ide az emberek és olyan kérdésekre válaszolnak amiről fingjuk sincs mégis hatalmas tanácsokat tudnak adni!!!

2010. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem aranyosak.

És a terhes milyen?olyan mint ha azt közölnéd vele hogy egy terhet cipelsz.

2010. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
56%

Most komolyan Lányok....., ti ezzel foglalkoztok!?

Ahány ember, annyi féle elnevezés. Lehet, hogy másnak meg azok a szavak nem tetszenek, amit éppen ti használtok.

Szerintem ezzel kár foglalkozni, inkább koncentráljunk a magunkra és a babákra. Boldog babvárást!

2010. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
51%
És a tápi, főzi és társai? :)
2010. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%
Van itt egy kismama, nálam kb. 2 héttel "fiatalabb", ő állandóan írja, hogy x hetes kismama vok. Na nekem ez a vok idegesítő, a többit meg se látom. A 11 éves húgom írja és mondja, hogy vok, olyankor mindig eszembe jut, hogy felnőtt emberek is képesek ilyen idióta megnyilvánulásokra. Egyébként a durva helyesírási hibák is idegesítenek, meg az is, amikor valaki leírja a véleményét, mondjuk a terhesség alatti szexről, vagy a háegyenegyről és lepontozzák. :) Voltaképpen nem érdekel, legyen egészséges a babám és kész. (ezt kívánom mindenkinek) Tapasztalatokat járok ide olvasni, és általánosságban teszek fel kérdéseket, minthogy az ugyan annyi idős kismamik hogy vannak...
2010. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
59%
mért kell ezen lovagolni?a pocaklakó kifejezetten aranyos kifejezés.a babásodás engem is idegesít de nem foglalkozok vele.ki így hívja,ki úgy.
2010. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
74%
Én sem bírom a cukiságokat, semmilyen témában. Pocaklakó, pocakos, főzi, gyümi, szopi, szopcsi, kaksi, hajcsi, babócácska meg az eszünk, fogzunk, lázasak vagyunk áááá.... Az agyamba mennek ezek. Nem hülye az a gyerek és nincs hozzánőve az anyához hanem egy másik személyiség, lehet vele normálisan beszélni. De ugyanúgy zavar a rossz helyesírás, meg a mek, vok, mien és hasonló szavak.
2010. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
36%
van már nektek gyereketek?mi a F...ért kell ilyen hülyeségeken lovagolni???rohadtul ráértek!!!ha nem teszik,el lehet menni.keress olyan oldalt ahol máshogy írnak.mert amikor már gyereked lesz,és van 1 perced hogy kérdezz,hogy mitől üvölt,stb,akkor majd te is rövidítesz,és majd észre se fogod venni,hogy hogy beszélsz.le lepet pontozni.naa-.
2010. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
67%
Ez az oldal mindenkinek szól. Nem kismamafórum.
2010. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!