Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nálam verik ki a biztosít...

Csak nálam verik ki a biztosítékot ezek a szavak? : pocaklakó, pocakosság, babásodás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 09:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
23%
nem speciel ez az oldal kismamámáknak,anyukáknak szól.ha arréb mész ott találsz mást.ott lehet panaszkodni.
2010. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
23%
terhesség!!!!!vágod????tehát kismamáknak szól.
2010. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
45%

Nem ez egy nyitott oldal- ahol mindenki elmondhatja a véleményét- amelyen van egy rész a terhességgel, gyerekvállalással kapcsolatban. Nem egy zárt közösség mint az ilyen beszélgetős oldalak. Ide mindenki bejöhet. Természetes a kismamafórumra is, csak oda egyrészt nem illik ha nincs hozzá közöd másrészt értelme sincs nagyon.

Az ilyen beszédet sehol sem bírom, legyen szó kismamáról vagy más emberről, gyerekről. És akinek ordít a gyerek az nem gondolja komolyan hogy idejár kérdezősködni közbe és majd attól várja a megváltást!? :O

Én csak válaszoltam a kérdésre, szerintem nincs jogod belekötni, főleg ha olyan kevés időd van.

2010. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
48%
Nekem aranyosak ezek a kifejezések, én is használom őket. Mikor az ember terhes lesz változik. Hallottatok ti már mai tizenévest beszélni vagy sms-t írni? Na az már kiverheti a biztosítékot, mert sokszor gyakorlatilag nem is érteni hogy mit akar? puxa, köszcsi, igóbá, am és társai. Ezeknek a szavaknak legalább van értelme akármennyire is szúrja egyesek kettesek szemét.
2010. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
52%
Én sem szeretem. Ami még nagyon zavar: szeri, kemszi, köszcsi...stb
2010. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Mi a kemszi? :)
2010. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én a szerit se hallottam soha.
2010. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A kemszi=Kemény, a szeri=szeretlek. Sőt, van a puszcsi is.
2010. jan. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!