Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire árthat az energiaital...

Mennyire árthat az energiaital terhesen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rá van írva, hogy terhesség alatt nem ajánlott, nem is iszok olyan gyakran, hetente egyszer vagy még ritkábban. De az az igazság, hogy egyrészt nagyon kívánom, másrészt szinte állandóan rosszul vagyok, sok mindent kipróbáltam és csak ez segített. Amin megiszok egyet, elszáll a rosszullét nálam. Szóval nagyon sokat árthatok vele vagy mértékkel nem olyan veszélyes?
2014. jún. 30. 19:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a kólát próbáltad? nekem segített
2014. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Gondoltam, hogy megint megjelennek a lepontozó szuperanyák. Ez legyen a legnagyobb örömetek... Szánalom.
2014. júl. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

Igen, igaza van az utolsonak. Ez a lepontozas annyira szanalmas! :) Mindenkinek mas a tapasztalata, es annyi mindent hall, tapasztal, lat manapsag az ember, h nem csoda, ha eltero velemenyek vannak.


Az energiaital nem csak a koffein miatt karos, hanem, m tele van minden mesterseges sza*rral. A Cola ugyanugy, de mgis valaki liter szamra vedeli terhesseg alatt. A sultkrumpli, meg egyeb olajban sult kajak is karosak, megis eszik oket nem csak terhesen.


En kulfoldon elek, ahol a kismamaknak nem ajanlott majat enni a magas A vitamin tartalom miatt, ami art a magzatnak. Mo-on meg vhol orovs ajanlja a maj fogyasztast a kismamanak, m sok vas van benne. Akkor ezen igazodjon ki az ember...


Nekem szornyu orrdugulasom van neha igy terhesseg alatt, de persze amiket ajanlott hasznalnom, az semmit nem segit, igy neha muszaj olyan orrcseppet hasznalnom, ami terhesseg alatt nem ajanlott, de egyszeruen ejjel nem kapok levegot. En is utananeztem, megkerdeztem orvosokat, es mindenki mast mondott. Kis mennyisegben nyilvan semmi nem art.


Valalki szetdohanyozza magat terhesseg alatt, megis egeszseges gyereket szul, valaki meg mindenre odafigyel, es beteg lesz a gyereke.


Szerintem jozan itelokepssegtol is fugg, h mi mit erzunk helyesnek es meg hataron beluli erteknek.

2014. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!