Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhiszitek, hogy egy nő...

Elhiszitek, hogy egy nő tényleg nem veszi észre, hogy terhes, egészen a szülésig?

Figyelt kérdés
Amikor a babám született,volt a szobában egy anyuka,aki azt mesélte,hogy ő nem tudta,hogy terhes.Amikor megindult a szülés,előtte azt hitte szorulása van,vett be hashajtót,és majdnem a wc-n szült meg,közben érezte,hogy talán mégse szorulás,és mentőt hívtak. Ők mondták neki,hogy ez szülés. Rohantak vele a kórházba,végül egészséges babája lett. Állítólag a magzatmozgást sem vette észre,azt hitte hogy epegörcsei vannak. Mivel máskor is volt összevissza a ciklusa,azon se csodálkozott,hogy nem menstruál. Hízott kb 8kilót,de csak sima hízásnak gondolta. Nekem ez olyan hihetetlen történet.

2014. júl. 1. 14:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nekem is az hihetetlen,hogy a magzatmozgást hogyan keveri össze mással? Nekem is odébb rugdosta a bordáimat is a vége felé,és a hasam is elég fura formákat vett fel,ahogy helyezkedett a babám,eszembe se jutna olyan,hogy ez pl epegörcs lenne.

De az volt a durva,hogy ez a nő még nagyon büszke is volt magára,és reggeltől estig telefonált,minden ismerősének elmesélte hogy most szült és nem is tudta hogy terhes. Lehet,hogy pszichés okai lehetnek ennek,bér nekem csak nagyon ostobának tűnt.

2014. júl. 1. 16:21
 12/15 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Én is két okra tippelnék. Az egyik a szobanövény színtű értelmi képesség, esetleg szimplán hihetetlen mértékű tudatlanság, a másik a mentális zavar. Ennek a nőnek az esete amúgy legalább happy end, az ilyen babák végzik nejlonszatyorban egy kukában :(((
2014. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ehhez olyan mértékű igénytelenség kell és a saját testünk nem ismerete és figyelembe nem vétele, amit nem tudok elképzelni normális felnőtt embernél."


Na ezzel maximálisan egyetértek. Nehogy már egy felnőtt nő, aki ismeri a saját testét, ne vegye észre! Én egyszer voltam terhes, a pozitív teszt előtt majdnem egy héttel észrevettem, mert a mellem feszes lett, tömör, nehéz, és fájt a mellbimbóm. Totális nyugalommal teszteltem, tudtam, hogy két csík lesz, az is lett. Igaz, ez nagyon korai észlelés, ikreket vártam, azért jelezték ilyen hamar a létezésüket, de sajnos nem maradtak meg.

Most még semmi sem biztos, de szerintem megint terhes vagyok. Nem tudom nem észrevenni, ugyanazok a jelei, mint a múltkor. És itt még magzatmozgásról ugye nem is beszélünk, el se tudom képzelni, hogy azt hogy nem lehet észrevenni, főleg a végén, mikor alsó hangon 3 kiló a baba.

2014. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A régi osztálytársam kb 6-7 hónapig nem vette észre hogy terhes... hozzáteszem cseppet molett lány de abszolút nem lehet kövérnek nevezni. Úgy tudta meg hogy terhes hogy elment az orvoshoz szalmonella fertőzés gyanúval, és mikor a hasát kezdte el kitapintani azt mondta az orvos hogy lehet daganatos:)... a nőgyógyásznál volt a meglepetés... (hozzáteszem szerintem szörnyű anya lett, az édesanyja neveli a kislányt)... De mentségére, van akinek nem 16-17 évesen nő be a feje lágya, én nem okolom.
2014. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy speciális iskolába járó 17 éves lány mesélte, hogy ő csak úgy tudta meg, hogy terhes, hogy otthon tévézés közben mondta az anyukájának,hogy olyan, mintha mozogna benne valami. És anyuka rájött, hogy tényleg mozog...

Ő alacsony intelligencia szinttel és elhanyagoló családi háttérrel rendelkezik. Szóval én ilyen esetben bármit elhiszek.

2014. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!