Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés közeledte esetleg vagy...

Szülés közeledte esetleg vagy csak szimpla 3. trimeszteri "tünet"?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel óta szörnyen fáj a szeméremcsontom...

Ha leülök, majd felállok, akkor kell legalább egy perc, mire sikerül elindulnom, de csak "tötyögve", mert annyira feszül... (pedig nem vagyok egy nyávogós)

Eddig ilyet egyáltalán nem tapasztaltam és mivel első babámat várom, így nem tudom, hogy ez annak a jele lehet, hogy picit hamarabb akar jönni a baba, vagy szimplán csak a 3. trimeszter velejárója?

(jah és az nem tudom, hogy lényeges e, de az elmúlt napokban annyira aktív a kicsi, mint még eddig soha, pedig elvileg már szűkebb a hely odabent)

Köszönöm a válaszokat és bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de még tényleg nincsen ebben tapasztalatom... :)

36. hkm



2014. júl. 3. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen feszítő érzés odalent, de ez természetes. a szülési fájdalmak más jellegűek: ritmikus méhösszehúzódások.

szerintem ez nem a közelgő szülés jele. viszont annak igen hogy helyezkedik be a kicsi:-)

2014. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 26. hét legelején kezdődött, azóta folyamatosan fáj. 34 hetes vagyok, egyelőre még pocakban van, és szerencsére nem is akar még előbújni :)
2014. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem én is, hogy csak helyezkedik, inkább "tötyögök" még egy pár hetet, csak még maradjon egy kicsit... :) :)

2014. júl. 4. 10:26
 4/4 ivilicious ***** válasza:
Nekem is feszít,meg a csípőcsontom is, 28.hetet töltöm, és már 2-3 hete fenn áll ez :)
2014. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!